2. Verfahren
Verfahren
Titel: Etap I – Przebudowa budynku nr 3 do funkcji dyżurki oficera dyżurnego oraz budynku 69 do funkcji biura przepustek – Ostróda, Etap II – Przebudowa budynku szkoleniowego nr 12 – Ostróda, Etap III – Przebudowa 2 budynków sztabowych nr 2 i 19 – Ostróda - postępowanie nr 49/RB
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest etap I – przebudowa budynku nr 3 do funkcji dyżurki oficera dyżurnego oraz budynku 69 do funkcji biura przepustek – Ostróda, etap II – przebudowa budynku szkoleniowego nr 12 – Ostróda, etap III – przebudowa 2 budynków sztabowych nr 2 i 19 – Ostróda. W ramach inwestycji planuje się między innymi wykonanie: Budynek nr 3 – prac rozbiórkowych, prac budowlanych pod nadzorem konserwatorskim, przebudowy konstrukcji dachu i izolacji przeciwwilgociowych i termicznych dachu, rynien dachowych i rur spustowych, nowych warstw podłóg, stolarki okiennej i drzwiowej, izolacji termicznych ścian zewnętrznych, krat okiennych, parapetów, tynków, obudów z płyt gipsowo-kartonowych, sufitów podwieszanych oraz wewnętrznych instalacji sanitarnych, elektrycznych, teletechnicznych i systemów alarmowych, a także przyłączy; Budynek nr 69 – prac rozbiórkowych, prac budowlanych pod nadzorem konserwatorskim, konstrukcji dachu i izolacji przeciwwilgociowych i termicznych dachu, rynien dachowych i rur spustowych, nowych warstw podłóg, stolarki okiennej i drzwiowej, izolacji termicznych ścian zewnętrznych, krat okiennych, parapetów, tynków, obudów z płyt gipsowo-kartonowych, sufitów podwieszanych oraz wewnętrznych instalacji sanitarnych, elektrycznych, teletechnicznych i systemów alarmowych, a także przyłączy; Budynek nr 12 – prac rozbiórkowych, prac budowlanych pod nadzorem konserwatorskim, naprawy konstrukcji dachu, izolacji dachu, poszycia dla dachu i stropów nad I i II piętrem, wykonanie nowych warstw podłóg, zamurowanie części otworów, nowych ścianek murowanych, izolacji wewnętrznych wszystkich ścian, stolarki okiennej i drzwiowej, obudów z płyt gipsowo-kartonowych, sufitów podwieszanych oraz wewnętrznych instalacji sanitarnych, elektrycznych, teletechnicznych i systemów alarmowych, a także przyłączy; Budynek nr 2 – prac rozbiórkowych, prac budowlanych pod nadzorem konserwatorskim, izolacji termicznej dachu, klapy dymowej z funkcją wyłazu dachowego, żelbetowych stropów nad I i II piętrem, nowych konstrukcji posadzek, nowych przegród murowanych, nowej stolarki drzwiowej i okiennej wraz z okratowaniem wybranych okien, wewnętrznych izolacji termicznych ścian budynku, sufitów podwieszanych, instalacji sanitarnych, elektrycznych, teletechnicznych i systemów alarmowych, a także przyłączy; Budynek nr 19 – prac rozbiórkowych, prac budowlanych pod nadzorem konserwatorskim, przebudowy konstrukcji dachu wraz z izolacją termiczną i przeciwwilgociową, konstrukcji posadzek, nowych przegród murowanych, stolarki drzwiowej i okiennej wraz z kratami w wybranych oknach, wewnętrznej izolacji termicznej ścian budynku, robót wykończeniowych, sufitów podwieszanych, instalacji sanitarnych, elektrycznych, teletechnicznych i systemów alarmowych, a także przyłączy. Na terenie zewnętrznym przewiduje się: przebudowę ogrodzenia, remont budynku stacji trafo, odtworzenie nawierzchni z bruku historycznego oraz kostki betonowej po przeprowadzeniu prac wykonywanych w wykopach otwartych. Powyższe budynki zostały wpisane do wojewódzkiej ewidencji zabytków i są pod ochroną Warmińsko-Mazurskiego Konserwatora Zabytków. Roboty należy prowadzić zgodnie z załączonymi pozwoleniami Warmińsko-Mazurskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków (zał. nr 8 E2 (I), zał. nr 8 F2 (II), zał. nr 8 G2(III)). Szczegółowo przedmiot zamówienia opisano w załącznikach nr 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9 do SWZ. 2. Miejsce realizacji przedmiotu zamówienia: teren zamknięty – ul. Grunwaldzka, Ostróda, województwo warmińsko-mazurskie. 3. Wykonawca udzieli gwarancji na przedmiot umowy, tj. wykonane roboty i zamontowane urządzenia na okres: minimum 36 – maksimum 60 miesięcy. 4. Wykonawca udzieli gwarancji na dostarczony sprzęt i wyposażenie na okres: 60 miesięcy. 5. Okres rękojmi: 60 miesięcy – według art. 568 § 1 K.C. 6. Okres gwarancji nasadzeń zamiennych: 36 miesięcy. 7. Wykonawca od daty przekazania obiektu do użytkowania (dla każdego z etapów oddzielnie) przez 60 miesięcy prowadzić będzie nieodpłatną konserwację i przeglądy: pomp przy zbiorniku retencyjnym, bram wjazdowych, bramki obrotowej, szlabanu wraz z kolczatką, kurtyn powietrznych (instalacja c.o.), technologii stacji transformatorowej, agregatów prądotwórczych, instalacji wentylacji mechanicznej, UPS-ów, instalacji fotowoltaicznej, instalacji klimatyzacji, wyposażenia multimedialnego, instalacji sprężonego powietrza, instalacji oddymiania, systemu sygnalizacji pożaru, instalacji przeciwzakłóceniowej, systemu Śnieżnik oraz systemu alarmowego, telewizyjnego systemu nadzoru i systemu kontroli dostępu zgodnie z „Wymaganiami eksploatacyjno-technicznymi dla XIX grupy SpW – Systemy i urządzenia specjalistyczne do ochrony obiektów” z dnia 08.05.2020 r. 8. W przypadku systemu alarmowego, telewizyjnego systemu nadzoru i systemu kontroli dostępu wykonawca w ramach udzielonej gwarancji zobowiązany jest do podjęcia naprawy w ciągu 4 godzin od zgłoszenia usterki przez użytkownika zgodnie z „Wymaganiami eksploatacyjno-technicznymi dla XIX grupy SpW – Systemy i urządzenia specjalistyczne do ochrony obiektów” z dnia 08.05.2020 r. 9. Wymagany termin wykonania zamówienia z uzyskaniem efektu rzeczowego: - Etap I – 30.07.2027 r., - Etap II – 31.07.2029 r., - Etap III – 31.07.2028 r.
Interne Kennung: 49/RB
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Szczegółowe informacje zostały zamieszczone w dokumentach postępowania
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45315300 Stromversorgungsanlagen, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45216000 Bauarbeiten an Gebäuden für öffentliche Einrichtungen oder für Not- und Rettungsdienste und an Militärgebäuden, 45216200 Bauarbeiten für Militärgebäude und -einrichtungen, 45232460 Sanitäre Anlagen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest etap I – przebudowa budynku nr 3 do funkcji dyżurki oficera dyżurnego oraz budynku 69 do funkcji biura przepustek – Ostróda, etap II – przebudowa budynku szkoleniowego nr 12 – Ostróda, etap III – przebudowa 2 budynków sztabowych nr 2 i 19 – Ostróda. W ramach inwestycji planuje się między innymi wykonanie: Budynek nr 3 – prac rozbiórkowych, prac budowlanych pod nadzorem konserwatorskim, przebudowy konstrukcji dachu i izolacji przeciwwilgociowych i termicznych dachu, rynien dachowych i rur spustowych, nowych warstw podłóg, stolarki okiennej i drzwiowej, izolacji termicznych ścian zewnętrznych, krat okiennych, parapetów, tynków, obudów z płyt gipsowo-kartonowych, sufitów podwieszanych oraz wewnętrznych instalacji sanitarnych, elektrycznych, teletechnicznych i systemów alarmowych, a także przyłączy; Budynek nr 69 – prac rozbiórkowych, prac budowlanych pod nadzorem konserwatorskim, konstrukcji dachu i izolacji przeciwwilgociowych i termicznych dachu, rynien dachowych i rur spustowych, nowych warstw podłóg, stolarki okiennej i drzwiowej, izolacji termicznych ścian zewnętrznych, krat okiennych, parapetów, tynków, obudów z płyt gipsowo-kartonowych, sufitów podwieszanych oraz wewnętrznych instalacji sanitarnych, elektrycznych, teletechnicznych i systemów alarmowych, a także przyłączy; Budynek nr 12 – prac rozbiórkowych, prac budowlanych pod nadzorem konserwatorskim, naprawy konstrukcji dachu, izolacji dachu, poszycia dla dachu i stropów nad I i II piętrem, wykonanie nowych warstw podłóg, zamurowanie części otworów, nowych ścianek murowanych, izolacji wewnętrznych wszystkich ścian, stolarki okiennej i drzwiowej, obudów z płyt gipsowo-kartonowych, sufitów podwieszanych oraz wewnętrznych instalacji sanitarnych, elektrycznych, teletechnicznych i systemów alarmowych, a także przyłączy; Budynek nr 2 – prac rozbiórkowych, prac budowlanych pod nadzorem konserwatorskim, izolacji termicznej dachu, klapy dymowej z funkcją wyłazu dachowego, żelbetowych stropów nad I i II piętrem, nowych konstrukcji posadzek, nowych przegród murowanych, nowej stolarki drzwiowej i okiennej wraz z okratowaniem wybranych okien, wewnętrznych izolacji termicznych ścian budynku, sufitów podwieszanych, instalacji sanitarnych, elektrycznych, teletechnicznych i systemów alarmowych, a także przyłączy; Budynek nr 19 – prac rozbiórkowych, prac budowlanych pod nadzorem konserwatorskim, przebudowy konstrukcji dachu wraz z izolacją termiczną i przeciwwilgociową, konstrukcji posadzek, nowych przegród murowanych, stolarki drzwiowej i okiennej wraz z kratami w wybranych oknach, wewnętrznej izolacji termicznej ścian budynku, robót wykończeniowych, sufitów podwieszanych, instalacji sanitarnych, elektrycznych, teletechnicznych i systemów alarmowych, a także przyłączy. Na terenie zewnętrznym przewiduje się: przebudowę ogrodzenia, remont budynku stacji trafo, odtworzenie nawierzchni z bruku historycznego oraz kostki betonowej po przeprowadzeniu prac wykonywanych w wykopach otwartych. Powyższe budynki zostały wpisane do wojewódzkiej ewidencji zabytków i są pod ochroną Warmińsko-Mazurskiego Konserwatora Zabytków. Roboty należy prowadzić zgodnie z załączonymi pozwoleniami Warmińsko-Mazurskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków (zał. nr 8 E2 (I), zał. nr 8 F2 (II), zał. nr 8 G2(III)). Szczegółowo przedmiot zamówienia opisano w załącznikach nr 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9 do SWZ. 2. Miejsce realizacji przedmiotu zamówienia: teren zamknięty – ul. Grunwaldzka, Ostróda, województwo warmińsko-mazurskie. 3. Wykonawca udzieli gwarancji na przedmiot umowy, tj. wykonane roboty i zamontowane urządzenia na okres: minimum 36 – maksimum 60 miesięcy. 4. Wykonawca udzieli gwarancji na dostarczony sprzęt i wyposażenie na okres: 60 miesięcy. 5. Okres rękojmi: 60 miesięcy – według art. 568 § 1 K.C. 6. Okres gwarancji nasadzeń zamiennych: 36 miesięcy. 7. Wykonawca od daty przekazania obiektu do użytkowania (dla każdego z etapów oddzielnie) przez 60 miesięcy prowadzić będzie nieodpłatną konserwację i przeglądy: pomp przy zbiorniku retencyjnym, bram wjazdowych, bramki obrotowej, szlabanu wraz z kolczatką, kurtyn powietrznych (instalacja c.o.), technologii stacji transformatorowej, agregatów prądotwórczych, instalacji wentylacji mechanicznej, UPS-ów, instalacji fotowoltaicznej, instalacji klimatyzacji, wyposażenia multimedialnego, instalacji sprężonego powietrza, instalacji oddymiania, systemu sygnalizacji pożaru, instalacji przeciwzakłóceniowej, systemu Śnieżnik oraz systemu alarmowego, telewizyjnego systemu nadzoru i systemu kontroli dostępu zgodnie z „Wymaganiami eksploatacyjno-technicznymi dla XIX grupy SpW – Systemy i urządzenia specjalistyczne do ochrony obiektów” z dnia 08.05.2020 r. 8. W przypadku systemu alarmowego, telewizyjnego systemu nadzoru i systemu kontroli dostępu wykonawca w ramach udzielonej gwarancji zobowiązany jest do podjęcia naprawy w ciągu 4 godzin od zgłoszenia usterki przez użytkownika zgodnie z „Wymaganiami eksploatacyjno-technicznymi dla XIX grupy SpW – Systemy i urządzenia specjalistyczne do ochrony obiektów” z dnia 08.05.2020 r. 7. Wymagany termin wykonania zamówienia z uzyskaniem efektu rzeczowego: - Etap I – 30.07.2027 r., - Etap II – 31.07.2029 r., - Etap III – 31.07.2028 r.