See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości (...)na terenie Miasta i Gminy Chmielnik w okresie od 01.01.2025 do 31.12.2025 r.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych na terenie Miasta i Gminy Chmielnik w okresie od 01.01.2025r. do 31.12.2025r. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje: 2.1 odbieranie i zagospodarowanie sprzed nieruchomości zamieszkałych położonych w granicach administracyjnych Miasta i Gminy Chmielnik następujących frakcji odpadów komunalnych: a) papier, w skład którego wchodzą odpady z papieru, w tym tektury, odpady opakowaniowe z papieru i odpady opakowaniowe z tektury, b) szkło, w skład którego wchodzą odpady ze szkła, w tym odpady opakowaniowe ze szkła, c) metale i tworzywa sztuczne, w skład których wchodzą odpady z metali, w tym odpady opakowaniowe z metali, odpady tworzyw sztucznych, w tym odpady opakowaniowe tworzyw sztucznych, oraz odpady opakowaniowe wielomateriałowe, d) odpady ulegające biodegradacji, ze szczególnym uwzględnieniem bioodpadów, e) zmieszanych odpadów komunalnych w tym odpady higieniczne i pozostałe po wydzieleniu frakcji o których mowa w lit. a) – d). 2.2. Organizacja i obsługa objazdowej zbiórki odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego z gospodarstw domowych oraz przekazanie ich do zagospodarowania. 2.3. Opracowanie i rozdysponowanie harmonogramu odbioru odpadów, zwanego dalej harmonogramem z uwzględnieniem przejętej przez Zamawiającego częstotliwość i godzin odbioru odpadów. 2.4. Dostarczanie właścicielom nieruchomości jednorodzinnych worków do zbierania odpadów komunalnych. 2.5. Wyposażenia dwóch istniejących gniazd zbierania odpadów w zabudowie wielorodzinnej przy ul. Piastów w Chmielniku (przy blokach nr 10 – 12 oraz bloku nr 16) w kontenery i pojemniki do selektywnego zbierania odpadów komunalnych: a) zmieszane w tym higieniczne i pozostałe po segregacji, b) papier, c) szkło, d) metal i tworzywo sztuczne, e) ulegające biodegradacji. Pojemniki i kontenery winny spełniać wymagania, o których mowa w Regulaminie utrzymania czystości i porządku na terenie Miasta i Gminy Chmielnik oraz Rozporządzenia Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 10 maja 2021 w sprawie sposobu selektywnego zbierania wybranych frakcji odpadów. 2.6. Utrzymania gniazd osiedlowych w należytym stanie sanitarnym, porządkowym oraz technicznym, nie dopuszczając do przepełniania pojemników oraz mieszania poszczególnych frakcji odpadów. 2.7. Zapewnienia nadzoru nad sposobem pozbywania się odpadów przez mieszkańców korzystających z wyżej wymienionych gniazd. 2.8. Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych gromadzonych w dwóch osiedlowych gniazdach selektywnej zbiórki odpadów komunalnych przy ul. Piastów w Chmielniku (przy blokach nr 10 – 12 oraz bloku nr 16). 2.9. Prowadzenia ewidencji odpadów komunalnych i na jej podstawie sporządzania raportów miesięcznych.
Interne Kennung: IPS.271.34.2024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511200 Einsammeln von Hausmüll
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych na terenie Miasta i Gminy Chmielnik w okresie od 01.01.2025 do 31.12.2025 roku
Beschreibung: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych na terenie Miasta i Gminy Chmielnik w okresie od 01.01.2025 do 31.12.2025 roku