2. Verfahren
Verfahren
Titel: Audiovisueel systeem raadszaal gemeente Steenbergen
Beschreibung: Deze opdracht bestaat, op hoofdlijnen, uit de volgende onderdelen: 1. Levering van de nieuwe audiovisuele installatie, zoals omschreven in het Programma van Eisen; 2. Implementatie van de nieuwe audiovisuele installatie; 3. Na Acceptatie: het Uitvoeren van preventief en correctief onderhoud. Deze opdracht bestaat, op hoofdlijnen, uit de volgende onderdelen: 1. Levering van de nieuwe audiovisuele installatie, zoals omschreven in het Programma van Eisen; 2. Implementatie van de nieuwe audiovisuele installatie; 3. Na Acceptatie: het Uitvoeren van preventief en correctief onderhoud.
Interne Kennung: K011670
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie verlenging
613047-2026 - Competition
Netherlands – Television and audio-visual equipment – Audiovisueel systeem raadszaal gemeente Steenbergen
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: K011670
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 32320000 Television and audio-visual equipment
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Zie verlenging
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: K011670
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 32320000 Equipo audiovisual y de televisión
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Zie verlenging