See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa paliwa gazowego w postaci gazu ziemnego wysokometanowego typu E (GZ-50) do Opolskiego Centrum Rehabilitacji w Korfantowie Sp. z o.o. w okresie od 01.01.2027r. do 31.12.2029r.
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest kompleksowa dostawa paliwa gazowego w postaci gazu ziemnego wysokometanowego typu E (GZ-50) dla potrzeb kotłowni Opolskiego Centrum Rehabilitacji w Korfantowie Sp. z o.o. ul. Wyzwolenia 11, pracującej w cyklu całorocznym, na zasadach określonych w niniejszej specyfikacji warunków zamówienia i załącznikach.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65210000 Gasversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: PZP-225_06/2026