See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu medycznego w ramach nagrody w konkursie „Medyczne Wydarzenie Roku” dla Zespołu Oddziałów Neurologii Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o., Zakup sprzętu i aparatury dla Izby Przyjęć Zespołu Oddziałów Ginekologii i Położnictwa, Zespołu Oddziałów Otolaryngologii, Poradni Kardiologii Ogólnej oraz Szpitalnego Oddziału Ratunkowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zakup sprzętu medycznego w ramach nagrody w konkursie „Medyczne Wydarzenie Roku” dla Zespołu Oddziałów Neurologii Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o., Zakup sprzętu i aparatury dla Izby Przyjęć Zespołu Oddziałów Ginekologii i Położnictwa, Zespołu Oddziałów Otolaryngologii, Poradni Kardiologii Ogólnej oraz Szpitalnego Oddziału Ratunkowego MSB/PN/52/07/2026, których szczegółowy zakres i przedmiot został określony w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ i załączniku 6 do SWZ, tj. parametry techniczne.
Interne Kennung: MSB/PN/52/07/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Przenośny aparat USG z wyposażeniem
Beschreibung: Przenośny aparat USG z wyposażeniem – 1 zestaw
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - Mobilny, bezprzewodowy aparat USG do głębokiego i płytkiego skanowania z wyposażeniem
Beschreibung: Mobilny, bezprzewodowy aparat USG do głębokiego i płytkiego skanowania z wyposażeniem
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - Aparat USG z wyposażeniem
Beschreibung: Aparat USG z wyposażeniem – 1 zestaw
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - Aparat EEG z modułem do wideometrii oraz polisomnografii
Beschreibung: Aparat EEG z modułem do wideometrii oraz polisomnografii – 1 zestaw
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 - Aparat EKG
Beschreibung: Aparat EKG
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 - Mobilny monitor medyczny do pomiaru RR i temperatury z wyposażeniem
Beschreibung: Mobilny monitor medyczny do pomiaru RR i temperatury z wyposażeniem
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7 - Fotel ginekologiczny
Beschreibung: Fotel ginekologiczny
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8 - Nasopharyngoskop
Beschreibung: Nasopharyngoskop
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9 - Bieżnia do testów wysiłkowych
Beschreibung: Bieżnia do testów wysiłkowych
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10 - Aparat ultrasonograficzny z wyposażeniem
Beschreibung: Aparat ultrasonograficzny z wyposażeniem
Interne Kennung: Część nr 10