2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Lubanie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na terenie gminy Lubanie w okresie od 01.01.2026 r. – 31.12.2026 r., Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: 1. Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych w zabudowie jednorodzinnej i wielorodzinnej: - odpadów zmieszanych (niesegregowanych) gromadzonych w pojemnikach i workach, w tym pozostałości po segregacji odpadów w miejscach powstawania, -odpadów zbieranych selektywnie wg podziału na: papier, szkło, metale i tworzywa sztuczne, bioodpady stanowiące odpady komunalne, popiół gromadzony w pojemnikach i workach w miejscach powstawania, 2. Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych PSZOK w Kucerzu, 3. Dostawę worków do selektywnego zbierania, na warunkach opisanych w SWZ Szacowana do odbioru i zagospodarowania z terenów nieruchomości zamieszkałych ilość odpadów w okresie realizacji zamówienia – ok. 1410 Mg. Rodzaj odpadu stanowiący przedmiot zamówienia: 1) papier; 2) metale; 3) tworzywa sztuczne; 4) szkło; 5) opakowania wielomateriałowe; 6) bioodpady stanowiące odpady komunalne, 7) przeterminowane leki i chemikalia; 8) odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych powstałych w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igieł i strzykawek 9) zużyte baterie i akumulatory; 10) zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny; 11) meble i inne odpady wielkogabarytowe; 12) odpady budowlane i rozbiórkowe; 13) zużyte opony; 14) odpady tekstyliów i odzieży; 15) popiół 16) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne Rodzaj i częstotliwość odbioru odpadów komunalnych. 1.Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne oraz odpady pozostałe po selekcji (kod 20 03 01) Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne zbierane będą do pojemników na terenach zabudowy jednorodzinnej i wielorodzinnej ustawionych na terenie nieruchomości zamieszkałych, w Gminie Lubanie w przeznaczonych do tego miejscach (altanki śmietnikowe, wyznaczone miejsca na pojemniki). - z terenów zabudowy jednorodzinnej - 1 raz na 2 tygodnie w okresie od 1 kwietnia do 31 października, w pozostałym okresie raz na miesiąc,- z terenów zabudowy wielorodzinnej -1 raz na tydzień w okresie od 1 kwietnia do 31 października, w pozostałym okresie 1 raz na 2 tygodnie, w godzinach 6.00 – 20.00 2.Selektywnie zbierane odpady komunalne zbierane będą do pojemników i worków (na terenach zabudowy jednorodzinnej) oraz pojemników (tereny zabudowy wielorodzinnej), ustawionych na terenie nieruchomości zamieszkałych przez mieszkańców Gminy Lubanie w przeznaczonych do tego miejscach (altanki śmietnikowe, wyznaczone miejsca na pojemniki). a.Papier(kody odpadów: 15 01 01, 20 01 01) - z terenów zabudowy jednorodzinnej 1 raz w miesiącu, - z terenów zabudowy wielorodzinnej 2 razy w miesiącu, w godzinach 6.00 – 20.00 b.Szkło (15 01 07, 20 01 02) - z terenów zabudowy jednorodzinnej 1 raz w miesiącu, z terenów zabudowy wielorodzinnej 2 razy w miesiącu, w godzinach 6.00 – 20.00 c.Metale i tworzywa sztuczne (kody odpadów:15 01 02, 15 01 04, 15 01 05, 15 01 06, 20 01 39, 20 01 40) z terenów zabudowy jednorodzinnej 1 raz w miesiącu, z terenów zabudowy wielorodzinnej 2 razy w miesiącu, w godzinach 6.00 – 20.00 d.Bioodpady stanowiące odpady komunalne(kody odpadów: 20 01 08, 20 02 01) -z terenów zabudowy jednorodzinnej 1 raz na dwa tygodnie w okresie od 1 kwietnia do 31 października, w pozostałym okresie 1 raz na miesiąc, -z terenów zabudowy wielorodzinnej 1 raz na tydzień w okresie od 1 kwietnia do 31 października, w pozostałym okresie 1 raz na 2 tygodnie, w godzinach 6.00 – 20.00 e.Popiół z gospodarstw domowych (kody odpadów: 20 01 99, 20 03 99) -z terenów zabudowy jednorodzinnej 1 raz w miesiącu w okresie od 1 października do 30 kwietnia, z terenów zabudowy wielorodzinnej 1 raz w miesiącu w okresie od 1 października do 30 kwietnia, w godzinach 6.00 – 20.00 -z terenów zabudowy jednorodzinnej i wielorodzinnej w miesiącu lipcu jeden odbiór odpadów sprzed nieruchomości na terenie całej Gminy, w okresie od 1 maja do 30 września mieszkańcy mogą dostarczać popiół do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Kucerzu. f.Papier , szkło, metale i tworzywa sztuczne z terenów przeznaczonych do użytku publicznego – wg rzeczywistych potrzeb na zgłoszenie Zamawiającego, jednak nie rzadziej niż 1 raz w miesiącu, g.Bioodpady z terenów przeznaczonych do użytku publicznego wg rzeczywistych potrzeb na zgłoszenie Zamawiającego jednak nie rzadziej niż 2 razy w miesiącu w okresie od 1 kwietnia do 31 października, w pozostałym okresie 1 raz na miesiąc. h) Odzież i tekstylia - z terenów zabudowy jednorodzinnej i wielorodzinnej w miesiącu lipcu jeden odbiór odpadów sprzed nieruchomości na terenie całej Gminy ( w terminie odbioru popiołu w miesiącu lipcu). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: GMK.271.14.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na terenie gminy Lubanie w okresie od 01.01.2026 r. – 31.12.2026 r., Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: 1. Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych w zabudowie jednorodzinnej i wielorodzinnej: - odpadów zmieszanych (niesegregowanych) gromadzonych w pojemnikach i workach, w tym pozostałości po segregacji odpadów w miejscach powstawania, -odpadów zbieranych selektywnie wg podziału na: papier, szkło, metale i tworzywa sztuczne, bioodpady stanowiące odpady komunalne, popiół gromadzony w pojemnikach i workach w miejscach powstawania, 2. Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych PSZOK w Kucerzu, 3. Dostawę worków do selektywnego zbierania, na warunkach opisanych w SWZ Szacowana do odbioru i zagospodarowania z terenów nieruchomości zamieszkałych ilość odpadów w okresie realizacji zamówienia – ok. 1410 Mg Rodzaj odpadu stanowiący przedmiot zamówienia: 1) papier; 2) metale; 3) tworzywa sztuczne; 4) szkło; 5) opakowania wielomateriałowe; 6) bioodpady stanowiące odpady komunalne, 7) przeterminowane leki i chemikalia; 8) odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych powstałych w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igieł i strzykawek 9) zużyte baterie i akumulatory; 10) zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny; 11) meble i inne odpady wielkogabarytowe; 12) odpady budowlane i rozbiórkowe; 13) zużyte opony; 14) odpady tekstyliów i odzieży; 15) popiół 16) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne Rodzaj i częstotliwość odbioru odpadów komunalnych 1.Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne oraz odpady pozostałe po selekcji (kod 20 03 01) Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne zbierane będą do pojemników na terenach zabudowy jednorodzinnej i wielorodzinnej ustawionych na terenie nieruchomości zamieszkałych, w Gminie Lubanie w przeznaczonych do tego miejscach (altanki śmietnikowe, wyznaczone miejsca na pojemniki). - z terenów zabudowy jednorodzinnej - 1 raz na 2 tygodnie w okresie od 1 kwietnia do 31 października, w pozostałym okresie raz na miesiąc,- z terenów zabudowy wielorodzinnej -1 raz na tydzień w okresie od 1 kwietnia do 31 października, w pozostałym okresie 1 raz na 2 tygodnie, w godzinach 6.00 – 20.00 2.Selektywnie zbierane odpady komunalne Selektywnie zbierane odpady komunalne zbierane będą do pojemników i worków (na terenach zabudowy jednorodzinnej) oraz pojemników (tereny zabudowy wielorodzinnej), ustawionych na terenie nieruchomości zamieszkałych przez mieszkańców Gminy Lubanie w przeznaczonych do tego miejscach (altanki śmietnikowe, wyznaczone miejsca na pojemniki). A.Papier(kody odpadów: 15 01 01, 20 01 01) - z terenów zabudowy jednorodzinnej 1 raz w miesiącu, - z terenów zabudowy wielorodzinnej 2 razy w miesiącu, w godzinach 6.00 – 20.00 b.Szkło (15 01 07, 20 01 02) - z terenów zabudowy jednorodzinnej 1 raz w miesiącu, z terenów zabudowy wielorodzinnej 2 razy w miesiącu, w godzinach 6.00 – 20.00 c.Metale i tworzywa sztuczne (kody odpadów:15 01 02, 15 01 04, 15 01 05, 15 01 06, 20 01 39, 20 01 40) z terenów zabudowy jednorodzinnej 1 raz w miesiącu, z terenów zabudowy wielorodzinnej 2 razy w miesiącu, w godzinach 6.00 – 20.00 d.Bioodpady stanowiące odpady komunalne(kody odpadów: 20 01 08, 20 02 01) z terenów zabudowy jednorodzinnej 1 raz na dwa tygodnie w okresie od 1 kwietnia do 31 października, w pozostałym okresie 1 raz na miesiąc, z terenów zabudowy wielorodzinnej 1 raz na tydzień w okresie od 1 kwietnia do 31 października, w pozostałym okresie 1 raz na 2 tygodnie, w godzinach 6.00 – 20.00 e.Popiół z gospodarstw domowych (kody odpadów: 20 01 99, 20 03 99) z terenów zabudowy jednorodzinnej 1 raz w miesiącu w okresie od 1 października do 30 kwietnia, z terenów zabudowy wielorodzinnej 1 raz w miesiącu w okresie od 1 października do 30 kwietnia, w godzinach 6.00 – 20.00 z terenów zabudowy jednorodzinnej i wielorodzinnej w miesiącu lipcu jeden odbiór odpadów sprzed nieruchomości na terenie całej Gminy, w okresie od 1 maja do 30 września mieszkańcy mogą dostarczać popiół do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Kucerzu. f.Papier , szkło, metale i tworzywa sztuczne z terenów przeznaczonych do użytku publicznego – wg rzeczywistych potrzeb na zgłoszenie Zamawiającego, jednak nie rzadziej niż 1 raz w miesiącu, g.Bioodpady z terenów przeznaczonych do użytku publicznego wg rzeczywistych potrzeb na zgłoszenie Zamawiającego jednak nie rzadziej niż 2 razy w miesiącu w okresie od 1 kwietnia do 31 października, w pozostałym okresie 1 raz na miesiąc. h)Odzież i tekstylia - z terenów zabudowy jednorodzinnej i wielorodzinnej w miesiącu lipcu jeden odbiór odpadów sprzed nieruchomości na terenie całej Gminy ( w terminie odbioru popiołu w miesiącu lipcu) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do specyfikacji warunków zamówienia
Interne Kennung: GMK.271.12.2024
Menge: 1 410 Tonnen