See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW O KODACH: 200301 200307 191212 200201 170107 200139 200199 160103 170101 170904 ORAZ ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW: 191208 200128 200127* 200111 200110 200132 200121*.
Beschreibung: 1) Część Nr 1 – „Zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 03 01 – niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne w ilości 3500,0 Mg”. Transport odpadów leży po stronie Zamawiającego, 2) Część Nr 2 – „Zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 03 07 – odpady wielkogabarytowe w ilości 1250,0 Mg”. Transport odpadów leży po stronie Zamawiającego, 3) Część Nr 3 – „Zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 – inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 (balast) w ilości 1000,0 Mg”. Transport odpadów leży po stronie Zamawiającego, 4) Część Nr 4 – „Zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 02 01 – odpady ulegające biodegradacji (bio w workach) w ilości 800,0 Mg”. Transport odpadów leży po stronie Zamawiającego, 5) Część Nr 5 – „Zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 08 – tekstylia w ilości 350,0 Mg”. Transport odpadów leży po stronie Wykonawcy, 6) Część Nr 6 – „Zagospodarowanie odpadów o kodzie 17 01 07 – zmieszane odpady z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia inne niż wymienione w 17 01 06 w ilości 350,0 Mg”. Transport odpadów leży po stronie Zamawiającego, 7) Część Nr 7 – „Zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 01 28, 20 01 27* – farby, tusze, farby drukarskie, kleje, lepiszcze i żywice inne niż wymienione w 20 01 27 oraz zawierające substancje niebezpieczne w ilości 35,0 Mg”. Transport odpadów leży po stronie Wykonawcy, 8) Część Nr 8 – „Zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 01 39 – tworzywa sztuczne w ilości 180,0 Mg”. Transport odpadów leży po stronie Zamawiającego, 9) Część Nr 9 – „Zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 01 11 oraz 20 01 10 – tekstylia i odzież w ilości 100,0 Mg”. Transport odpadów leży po stronie Wykonawcy, 10) Część Nr 10 – „Zagospodarowanie odpadów o kodzie ex. 20 01 99 – inne niewymienione frakcje zbierane w sposób selektywny (popioły) w ilości 440,0 Mg”. Transport odpadów leży po stronie Zamawiającego, 11) Część Nr 11 – „Zagospodarowanie odpadów o kodzie 16 01 03 – zużyte opony w ilości 300,0 Mg”. Transport odpadów leży po stronie Zamawiającego, 12) Część Nr 12 – „Zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 02 01 – odpady ulegające biodegradacji (gałęzie) w ilości 100,0 Mg”. Transport odpadów leży po stronie Zamawiającego, 13) Część Nr 13 – „Zagospodarowanie odpadów o kodzie 17 01 01 oraz 17 09 04 – zmieszane odpady z budowy, remontów i demontażu inne niż wymienione w 17 09 01, 17 09 02 i 17 09 03 w ilości 20,0 Mg”. Transport odpadów leży po stronie Zamawiającego, 14) Część Nr 14 – „Zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 01 32 – leki inne niż wymienione w 20 01 31 w ilości 2,5 Mg”. Transport odpadów leży po stronie Wykonawcy, 15) Część Nr 15 – „Zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 01 21* – lampy fluorescencyjne i inne odpady zawierające rtęć w ilości 0,5 Mg”. Transport odpadów leży po stronie Wykonawcy.
Interne Kennung: JE/BZP/08/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część Nr 1 – „Zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 03 01 – niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne w ilości 3500,0 Mg”
Beschreibung: Część Nr 1 – „Zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 03 01 – niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne w ilości 3500,0 Mg”. Transport odpadów leży po stronie Zamawiającego
Los: LOT-0002
Titel: Część Nr 2 – „Zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 03 07 – odpady wielkogabarytowe w ilości 1250,0 Mg”.
Beschreibung: Część Nr 2 – „Zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 03 07 – odpady wielkogabarytowe w ilości 1250,0 Mg”. Transport odpadów leży po stronie Zamawiającego,
Los: LOT-0003
Titel: Część Nr 3 – „Zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 – inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 (balast) w ilości 1000,0 Mg”
Beschreibung: Część Nr 3 – „Zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 – inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 (balast) w ilości 1000,0 Mg”. Transport odpadów leży po stronie Zamawiającego,
Los: LOT-0004
Titel: Część Nr 4 – „Zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 02 01 – odpady ulegające biodegradacji (bio w workach) w ilości 800,0 Mg”
Beschreibung: Część Nr 4 – „Zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 02 01 – odpady ulegające biodegradacji (bio w workach) w ilości 800,0 Mg”. Transport odpadów leży po stronie Zamawiającego
Los: LOT-0005
Titel: Część Nr 5 – „Zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 08 – tekstylia w ilości 350,0 Mg”
Beschreibung: Część Nr 5 – „Zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 08 – tekstylia w ilości 350,0 Mg”. Transport odpadów leży po stronie Wykonawcy
Los: LOT-0006
Titel: Część Nr 6 – „Zagospodarowanie odpadów o kodzie 17 01 07 – zmieszane odpady z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia inne niż wymienione w 17 01 06 w ilości 350,0 Mg”
Beschreibung: Część Nr 6 – „Zagospodarowanie odpadów o kodzie 17 01 07 – zmieszane odpady z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia inne niż wymienione w 17 01 06 w ilości 350,0 Mg”. Transport odpadów leży po stronie Zamawiającego
Los: LOT-0007
Titel: Część Nr 7 – „Zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 01 28, 20 01 27* – farby, tusze, farby drukarskie, kleje, lepiszcze i żywice inne niż wymienione w 20 01 27 oraz zawierające substancje niebezpieczne w ilości 35,0 Mg”
Beschreibung: Część Nr 7 – „Zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 01 28, 20 01 27* – farby, tusze, farby drukarskie, kleje, lepiszcze i żywice inne niż wymienione w 20 01 27 oraz zawierające substancje niebezpieczne w ilości 35,0 Mg”. Transport odpadów leży po stronie Wykonawcy
Los: LOT-0008
Titel: Część Nr 8 – „Zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 01 39 – tworzywa sztuczne w ilości 180,0 Mg”
Beschreibung: Część Nr 8 – „Zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 01 39 – tworzywa sztuczne w ilości 180,0 Mg”. Transport odpadów leży po stronie Zamawiającego
Los: LOT-0009
Titel: Część Nr 9 – „Zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 01 11 oraz 20 01 10 – tekstylia i odzież w ilości 100,0 Mg”
Beschreibung: Część Nr 9 – „Zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 01 11 oraz 20 01 10 – tekstylia i odzież w ilości 100,0 Mg”. Transport odpadów leży po stronie Wykonawcy
Los: LOT-0010
Titel: Część Nr 10 – „Zagospodarowanie odpadów o kodzie ex. 20 01 99 – inne niewymienione frakcje zbierane w sposób selektywny (popioły) w ilości 440,0 Mg”
Beschreibung: Część Nr 10 – „Zagospodarowanie odpadów o kodzie ex. 20 01 99 – inne niewymienione frakcje zbierane w sposób selektywny (popioły) w ilości 440,0 Mg”. Transport odpadów leży po stronie Zamawiającego
Los: LOT-0011
Titel: Część Nr 11 – „Zagospodarowanie odpadów o kodzie 16 01 03 – zużyte opony w ilości 300,0 Mg”
Beschreibung: Część Nr 11 – „Zagospodarowanie odpadów o kodzie 16 01 03 – zużyte opony w ilości 300,0 Mg”. Transport odpadów leży po stronie Zamawiającego,
Los: LOT-0012
Titel: Część Nr 12 – „Zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 02 01 – odpady ulegające biodegradacji (gałęzie) w ilości 100,0 Mg”
Beschreibung: Część Nr 12 – „Zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 02 01 – odpady ulegające biodegradacji (gałęzie) w ilości 100,0 Mg”. Transport odpadów leży po stronie Zamawiającego
Los: LOT-0013
Titel: Część Nr 13 – „Zagospodarowanie odpadów o kodzie 17 01 01 oraz 17 09 04 – zmieszane odpady z budowy, remontów i demontażu inne niż wymienione w 17 09 01, 17 09 02 i 17 09 03 w ilości 20,0 Mg”
Beschreibung: Część Nr 13 – „Zagospodarowanie odpadów o kodzie 17 01 01 oraz 17 09 04 – zmieszane odpady z budowy, remontów i demontażu inne niż wymienione w 17 09 01, 17 09 02 i 17 09 03 w ilości 20,0 Mg”. Transport odpadów leży po stronie Zamawiającego
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
Los: LOT-0014
Titel: Część Nr 14 – „Zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 01 32 – leki inne niż wymienione w 20 01 31 w ilości 2,5 Mg”
Beschreibung: Część Nr 14 – „Zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 01 32 – leki inne niż wymienione w 20 01 31 w ilości 2,5 Mg”. Transport odpadów leży po stronie Wykonawcy
Los: LOT-0015
Titel: Część Nr 15 – „Zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 01 21* – lampy fluorescencyjne i inne odpady zawierające rtęć w ilości 0,5 Mg”
Beschreibung: Część Nr 15 – „Zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 01 21* – lampy fluorescencyjne i inne odpady zawierające rtęć w ilości 0,5 Mg”. Transport odpadów leży po stronie Wykonawcy
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: JE/BZP/08/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90510000 Eliminación y tratamiento de desperdicios
5. Lote
Lote: LOT-0001
Lote: LOT-0002
Lote: LOT-0003
Lote: LOT-0004
Lote: LOT-0005
Lote: LOT-0006
Lote: LOT-0007
Lote: LOT-0008
Lote: LOT-0009
Lote: LOT-0010
Lote: LOT-0011
Lote: LOT-0012
Lote: LOT-0013
Clasificación adicional (cpv): 90510000 Eliminación y tratamiento de desperdicios
Lote: LOT-0014
Lote: LOT-0015