2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług medycznych w zakresie medycyny pracy dla pracowników wojska i żołnierzy zawodowych 22.BLT w Malborku oraz jednostek będących na zaopatrzeniu - II postępowanie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczeniem usług medycznych z zakresu medycyny pracy (badania wstępne, okresowe, kontrolne) dla pracowników RON i żołnierzy zawodowych 49. BLot w Pruszczu Gdańskim oraz innych Jednostek Organizacyjnych będących na zaopatrzeniu 22.BLT w Malborku.
Interne Kennung: 22.BLT.SZP.2612.4.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający, działając na podstawie art. 138 ust 2 pkt 2) skraca termin składania ofert ze względu na to, że: 1. Zamawiający w dniu 07.01.2026 r. przekazał do dziennika Urzędowego Unii Europejskiej ogłoszenie o zamówieniu w trybie przetargu nieograniczonego pn. „Świadczenie usług medycznych w zakresie medycyny pracy dla pracowników wojska i żołnierzy zawodowych 22. BLT w Malborku oraz jednostek będących na zaopatrzeniu ,”sygnatura sprawy: 22.BLT.SZP.2612.1.2026 r. W dniu 08.01.2026r. ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w Dz. Urz. UE: 2026/S 005-10311. Na niniejsze postępowanie na część nr 2 została złożona tylko jedna oferta, która podlegała odrzuceniu. W związku z powyższym, Zamawiający w dniu 26.01.2026r. unieważnił postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego; 2. zamówienie dotyczy usług z zakresu medycyny pracy dla pracowników i żołnierzy jednostek wojskowych, które jest niezbędne dla zapewnienia aktualności badań wstępnych, kontrolnych oraz okresowych, wymaganych przepisami prawa pracy. Brak terminowej realizacji zamówienia mogłoby skutkować brakiem możliwości dopuszczenia pracowników do wykonywania obowiązków służbowych, co bezpośrednio wpływa na ciągłość realizacji zadań jednostki oraz bezpieczeństwo jej funkcjonowania.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Świadczenie usług medycznych w zakresie medycyny pracy dla pracowników wojska i żołnierzy zawodowych dla 49. BLot w Pruszczu Gdańskim.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczeniem usług medycznych z zakresu medycyny pracy (badania wstępne, okresowe, kontrolne) dla pracowników RON i żołnierzy zawodowych. Szczegółowy rodzaj oraz zakres badań został określony w formularzu cenowym.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji realizowane będzie: a) w zakresie nie przekraczającym asortymentu oraz ilości określonych w formularzu cenowym – prawo opcji b) ostateczna ilość będzie uzależniona od bieżących potrzeb i posiadanych przez zamawiającego środków finansowych c) zamawiający z prawa opcji może korzystać wielokrotnie do wyczerpania maksymalnej ilości określonej w formularzu cenowym w całym okresie trwania umowy, d) chęć skorzystania z prawa opcji nie będzie wymagać zawarcia aneksu do nn. umowy, odbywać się będzie w oparciu o skierowane do Wykonawcy w formie pisemnej zgłoszenie oraz poprzez formularze zamówienia, e) w razie nieudzielenia zamówienia opcjonalnego Wykonawcy nie przysługują jakiekolwiek roszczenia z tego tytułu. f) zamówienie opcjonalne realizowane będzie na zasadach przewidzianych dla zamówienia podstawowego