See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: MODERNIZÁCIA vybraných úsekov ciest II. a III. triedy - zvýšenie bezpečnosti na rok 2026 (2.etapa)
Beschreibung: Predmetom zákazky je uskutočnenie stavebných prác a dodávok súvisiacich s realizáciou stavby pod súhrnným názvom: "MODERNIZÁCIA vybraných úsekov ciest II. a III. triedy - zvýšenie bezpečnosti na rok 2026 (2.etapa) za účelom zlepšenia stavebno-technického stavu existujúcich ciest. Cestné úseky sú lokalizované na území Nitrianskeho samosprávneho kraja a sú v správe správcu cesty: Regionálna správa a údržba ciest Nitra a.s.
Interne Kennung: 9862/2026/MAJ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233142 Straßenausbesserungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 9862/2026/MAJ
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45233142 Trabajos de reparación de carreteras
5. Lote
Lote: LOT-0001