613149-2026 - Ergebnis
Slowakei – Straßenarbeiten – Bohdanovce - rekonštrukcia cesty III/1278 od ŽSR priecestia po most M2511
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bohdanovce - rekonštrukcia cesty III/1278 od ŽSR priecestia po most M2511
Beschreibung: Predmetom zákazky je realizácia stavebných prác na ceste III/1278 v úseku od železničného priecestia smerom do obce Bohdanovce, po most M2511 v kkm 0,214 - 0,585 kumulatívneho staničenia Cestnej databanky. Nevyhnutnou súčasťou diela je aj vyhotovenie projektovej dokumentácie skutočného zreali-zovania stavby a porealizačného geodetického zamerania oprávnenou osobou v digitálnej aj papierovej forme. Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233140 Straßenarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233142 Straßenausbesserungsarbeiten, 45233141 Straßeninstandhaltungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Predmetom zákazky je realizácia stavebných prác na ceste III/1278 v úseku od železničného priecestia smerom do obce Bohdanovce, po most M2511 v kkm 0,214 - 0,585 kumulatívneho staničenia Cestnej databanky. Nevyhnutnou súčasťou diela je aj vyhotovenie projektovej dokumentácie skutočného zrealizovania stavby a porealizačného geodetického zamerania oprávnenou osobou v digitálnej aj papierovej forme. Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233141 Straßeninstandhaltungsarbeiten, 45233142 Straßenausbesserungsarbeiten