613180-2025 - Wettbewerb
Polen – Öffentlicher Verkehr (Straße) – „Wykonywanie usług przewozowych w komunikacji miejskiej w Kielcach autobusami elektrycznymi będącymi własnością Zamawiającego”.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Wykonywanie usług przewozowych w komunikacji miejskiej w Kielcach autobusami elektrycznymi będącymi własnością Zamawiającego”.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest „Wykonywanie usług przewozowych w komunikacji miejskiej w Kielcach autobusami elektrycznymi będącymi własnością Zamawiającego”. 2. Usługi mają być realizowane zgodnie z trasami linii, rozkładami jazdy w dni robocze, soboty, niedziele i święta. 3. Usługi przewozowe muszą być realizowane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności ustawą z dnia 15 listopada 1984 r. Prawo przewozowe, ustawą z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym, ustawą z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym, regulaminem przewozu oraz przepisami porządkowymi obowiązującymi w transporcie. 4. Dla potrzeb wykonywania usług przewozowych Zamawiający przekaże protokolarnie Wykonawcy m.in.: 4.1 24 fabrycznie nowe autobusy klasy maxi marki Solaris, zakupione w ramach projektu „Zielony transport publiczny w Kielcach – zakup autobusów elektrycznych wraz z infrastrukturą ładowania” (dokumentacja do wglądu w siedzibie ZTM). 4.2 12 dwustanowiskowych stacji ładowania zajezdniowego o minimalnej mocy 2x60 kW, zlokalizowanych na Dworcu Autobusowym przy ul. Czarnowskiej, umożliwiające ładowanie z maksymalną mocą 120 kW (w przypadku podłączenia jednego autobusu). Stacje ładowania przekazane Wykonawcy mogą być wykorzystywane wyłącznie do ładowania autobusów przekazanych w ramach realizacji niniejszego zamówienia, chyba że Zamawiający wyrazi pisemną zgodę na inne wykorzystanie. 4.3 Instrukcje, inne dokumenty, urządzenia i narzędzia otrzymane przez Zamawiającego od dostawcy autobusów, niezbędne do świadczenia usług przewozowych pojazdami Zamawiającego.
Interne Kennung5/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1.Postępowanie jest prowadzone w „Trybie Przetargu Nieograniczonego”, art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tj. Dz.U. z 2024r., poz. 1320 z późniejszymi zmianami), zwanej dalej PZP, oraz aktów wykonawczych do tej ustawy. 2.Zamawiający będzie stosował procedurę, o której mowa w art. 139 ust. 1 PZP, tj. tzw. procedurę odwróconą. 3.Zamawiający w pierwszej kolejności dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 4.W związku z zastosowaniem procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy PZP, Zamawiający nie przewiduje możliwości żądania złożenia oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 wyłącznie od Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50113100 Reparatur von Bussen
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1.Szczegółowy opis przedmiotu zmówienia określony został w Załączniku Nr 1 do SWZ, a aktualnie obowiązujące rozkłady jazdy stanowią Załącznik nr 11 do SWZ 2.Zamawiający wymaga, aby usługi przewozowe wykonywane były osobiście przez Wykonawcę.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50113000 Reparatur und Wartung von Bussen