See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dvorecký most – zahrada světel – dodávka kotevních roštů a statických výpočtů
Beschreibung: Předmětem této Veřejné zakázky je dodávka kotevních roštů včetně statických posudků ke stožárům, výpočtů zejména klopných momentů, tj. části uměleckého díla nezbytné k jeho instalaci a montáži.
Interne Kennung: PI_01_2026_JŘBU
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37820000 Kunstbedarf
5. Los
Los: LOT-0001