2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie nasadzeń zieleni na obszarze Placu Narutowicza oraz nasadzeń rozchodników na obszarze torowiska w pasie drogowym ul. Grójeckiej w Warszawie
Beschreibung: Postępowanie podzielone jest na dwie części: 1) wykonania nasadzeń zieleni na obszarze Placu Narutowicza zgodne z opisem przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 1A do SWZ. 2) wykonania nasadzeń rozchodników na obszarze torowiska w pasie drogowym na ul. Grójeckiej w Warszawie zgodne z opisem przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 1B do SWZ. Usługi mają być realizowane zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1a i 1b do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy, stanowiącymi załącznik nr 2a i 2b do SWZ.
Interne Kennung: DPZP/271/845/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1 usługa wykonania nasadzeń zieleni na obszarze Placu Narutowicza zgodne z opisem przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 1A do SWZ.
Beschreibung: wykonanie nasadzeń zieleni na obszarze Placu Narutowicza zgodne z opisem przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 1A do SWZ. Usługi mają być realizowane zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy, stanowiącymi załącznik nr 2a do SWZ.
Interne Kennung: Część 1 usługa wykonania nasadzeń zieleni na obszarze Placu Narutowicza
Los: LOT-0002
Titel: część 2 wykonania nasadzeń rozchodników na obszarze torowiska w pasie drogowym na ul. Grójeckiej w Warszawie zgodne z opisem przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 1B do SWZ.
Beschreibung: wykonanie nasadzeń rozchodników na obszarze torowiska w pasie drogowym na ul. Grójeckiej w Warszawie zgodne z opisem przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 1B do SWZ.. Usługi mają być realizowane zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1b do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy, stanowiącymi załącznik nr 2b do SWZ.
Interne Kennung: Część 2 wykonania nasadzeń rozchodników na obszarze torowiska w pasie drogowym na ul. Grójeckiej w Warszawie