2. Verfahren
Verfahren
Titel: Analýza procesů MMR a návrh řešení nové eSSL
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky bude zpracování analýzy potřeb a požadavků MMR na nový systém elektronické spisové služby (eSSL), návrh zadání cílového řešení a zajištění podpory a dohledu v zadávacím řízení pro výběr dodavatele eSSL. Nová eSSL musí splňovat požadavky na řádnou atestaci ve smyslu § 69b až 69e zákona č. 499/2004 Sb., o archivnictví a spisové službě, ve znění pozdějších předpisů a další zákonné požadavky. Součástí předmětu veřejné zakázky bude: 1. analýza potřeb a požadavků (procesní, legislativní, bezpečnostní), 2. návrh cílové architektury eSSL včetně řešení Document Management System (DMS), 3. návrh integrace se stávajícími systémy MMR, 4. migrační strategie, transformační a implementační plán, 5. zpracování a vyřízení OHA formulářů, 6. zpracování technické specifikace pro zadávací dokumentaci, 7. podpora a dohled během zadávacího řízení pro výběr dodavatele eSSL, 8. odborný autorský dozor při implementaci nové eSSL.
Interne Kennung: VZ/2026/056/1534
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72245000 Vertragliche Systemanalyse und Programmierung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72246000 Systemberatung, 72224100 Planung im Bereich Systemimplementierung, 72223000 Prüfung von Informationstechnologieanforderungen
5. Los
Los: LOT-0001