See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Koffie
Beschreibung: Aankoop van koffie voor verdeling naar patiënten en personeel binnen en ziekenhuis of andere zorginstelling die deel uit maakt van het Plexus zorgnetwerk.
Interne Kennung: PPP0VU-161/6091/2023/090 (Plexus)
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15861000 Kaffee
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Leveren van filterkoffie inclusief koffietoestellen
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van nieuwe koffietoestellen met toebehoren op diverse locaties met de bijhorende hoeveelheden koffie. Het plaatsen van de koffietoestellen en de indienststelling ervan zijn onderdeel van de opdracht. De inschrijver/opdrachtnemer biedt koffie aan inclusief het leveren, plaatsen en in dienst stellen van alle door de Plexus entiteit gewenste types van koffietoestellen horende bij de gewenste manier van koffiezetten nl. filterkoffie voorgedoseerd in pouches.
Interne Kennung: 2023/090_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte, 15861200 Entkoffeinierter Kaffee, 15861100 Gerösteter Kaffee, 39711310 Elektrische Kaffeemaschinen
Los: LOT-0002
Titel: Leveren van bonenkoffie en gemalen koffie met toebehoren voor de zelf bereiding van 'verse' koffie
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van bonenkoffie en gemalen koffie met toebehoren voor de zelf bereiding van 'verse' koffie.
Interne Kennung: 2023/090 (Plexus)_2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03131100 Kaffeebohnen, 15861100 Gerösteter Kaffee, 15861200 Entkoffeinierter Kaffee
Los: LOT-0003
Titel: Leveren van diverse koffietoestellen op specifieke vraag en in beperkte aantal
Beschreibung: Leveren van diverse koffietoestellen op specifieke vraag en in beperkte aantal
Interne Kennung: 2023/090 (Plexus)_3
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Koffie
Tipo de procedimiento: Negociado con publicación previa de un anuncio de licitación / licitación con negociación
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 15861000 Café
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 2023/090_1
Clasificación adicional (cpv): 15860000 Café, té y productos conexos, 15861200 Café descafeinado, 15861100 Café tostado, 39711310 Cafeteras eléctricas
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 2023/090 (Plexus)_2
Clasificación adicional (cpv): 03131100 Café en grano, 15861100 Café tostado, 15861200 Café descafeinado
Lote: LOT-0003
Identificador interno: 2023/090 (Plexus)_3