2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu do monitorowania funkcji życiowych pacjenta dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni Szpital Powiatowy im. bł. Marty Wieckiej, cz. IV.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu do monitorowania funkcji życiowych pacjenta - Centralny zestaw monitorujący KTG wraz z niezbędnym wyposażeniem oraz aparaty EKG – dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni Szpital Powiatowy im. bł. Marty Wieckiej. Przedmiot Zamówienia został podzielony według następujących pakietów: Pakiet nr 1 - Centralny zestaw monitorujący KTG wraz z niezbędnym wyposażeniem Pakiet nr 2 - Aparaty EKG. Szczegółowy zakres parametrów i wymagań dla przedmiotu Zamówienia opisany został w Formularzu Szczegółowa Oferta Cenowa - Specyfikacja Techniczna - załącznik 1A do SWZ - wymagania określone na podstawie art. 218 ust. 2
Interne Kennung: DZ-271-1-63/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33123230 Kardiografen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 - Centralny zestaw monitorujący KTG wraz z niezbędnym wyposażeniem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu do monitorowania funkcji życiowych pacjenta - Centralny zestaw monitorujący KTG wraz z niezbędnym wyposażeniem dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni Szpital Powiatowy im. bł. Marty Wieckiej Szczegółowy zakres parametrów i wymagań dla przedmiotu Zamówienia opisany został w Formularzu Szczegółowa Oferta Cenowa - Specyfikacja Techniczna - załącznik 1A do SWZ - wymagania określone na podstawie art. 218 ust. 2
Interne Kennung: Pakiet nr 1 - Centralny zestaw monitorujący KTG wraz z niezbędnym wyposażeniem
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 - Aparaty EKG
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu do monitorowania funkcji życiowych pacjenta - aparaty EKG dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni Szpital Powiatowy im. bł. Marty Wieckiej Szczegółowy zakres parametrów i wymagań dla przedmiotu Zamówienia opisany został w Formularzu Szczegółowa Oferta Cenowa - Specyfikacja Techniczna - załącznik 1A do SWZ - wymagania określone na podstawie art. 218 ust. 2
Interne Kennung: Pakiet nr 2 - Aparaty EKG
613239-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: DZ-271-1-63/PN/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33123230 Cardiographs
Additional classification (cpv): 33123210 Cardiac-monitoring devices
5. Lot
Lot: LOT-0001
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet nr 2 - Aparaty EKG
Internal identifier: Pakiet nr 2 - Aparaty EKG