2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa najmu pralni kontenerowych z wyposażeniem wraz z ich obsługą serwisową
Beschreibung: Przedmiotem niniejszej umowy jest usługa najmu pralni kontenerowych z wyposażeniem wraz z ich obsługą serwisową. Szczegółowy zakres usługi został wskazany załącznikach do SWZ, Załącznik nr 2 - Opis przedmiotu zamówienia oraz w Załączniku nr 3 – Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: 67/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98390000 Andere Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający, zgodnie z treścią art. 441 Pzp przewiduje w okresie realizacji umowy zastosowanie prawa opcji. Do zamówień objętych prawem opcji stosuje się postanowienia odnoszące się do zamówienia podstawowego. Zamawiający zastrzega sobie prawo do niewykorzystania całości bądź części zamówienia objętego prawem opcji, a Wykonawca oświadcza, że nie będzie z tego powodu wnosił żadnych roszczeń.