613252-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Arzneimittel für Blut und Blut bildende Organe – Hemofilie A - Rekombinantní faktor VIII. 2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelHemofilie A - Rekombinantní faktor VIII. 2026
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou opakující se dodávky léčivých přípravků splňujících požadavky SÚKL.
Interne KennungVZ-2026-000767
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33621000 Arzneimittel für Blut und Blut bildende Organe
5. Los
LosLOT-0004
TitelKoagulační faktor VIII - rekombinantní Esperoct pro rozléčené pacienty od 13 let kteří jsou předléčení FVIII z plazmy nebo rFVIII min 150 expozičních dní
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou opakující se dodávky koagulačního faktoru VIII - rekombinantní Esperoct pro rozléčené pacienty od 13 let kteří jsou předléčení FVIII z plazmy nebo rFVIII min 150 expozičních dní splňujících požadavky SÚKL.
Interne KennungIV.
Optionen
Beschreibung der Optionenviz. Zadávací dokumentace
LosLOT-0005
TitelHemofilie A-Koagulační faktor VIII - rekombinantní s delším biologickým poločasem- pro pacienty od 13 let kteří jsou předléčení FVIII z plazmy nebo rFVIII min 150 expozičních dní
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou opakující se dodávky hemofilie A-Koagulační faktor VIII - rekombinantní s delším biologickým poločasem- pro pacienty od 13 let kteří jsou předléčení FVIII z plazmy nebo rFVIII min 150 expozičních dnísplňujících požadavky SÚKL.
Interne KennungV.
LosLOT-0003
TitelHemofilie A-Koagulační faktor VIII - rekombinantní s delším biologickým poločasem - pro pacienty od 13 let bez předléčení FVIII z plazmy nebo rFVIII
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou opakující se dodávky oagulační faktor VIII - rekombinantní s delším biologickým poločasem - pro pacienty od 13 let bez předléčení FVIII z plazmy nebo rFVIII splňujících požadavky SÚKL.
Interne KennungIII.
LosLOT-0002
TitelHemofilie A-Koagulační faktor VIII - rekombinantní s delším biologickým poločasem-pro pacienty do 12 let
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou opakující se dodávky hemofilie A-Koagulační faktor VIII - rekombinantní s delším biologickým poločasem-pro pacienty do 12 let splňujících požadavky SÚKL.
Interne KennungII.
LosLOT-0001
TitelRekombinantní přípravky na prevenci a léčbu krvácení u hemofilie A, dále u nemocných hemofilií A s inhibitorem proti FVIII (titr do 5 BU) 3. a vyšší generace
BeschreibungPředmětem této části veřejné zakázky jsou opakující se dodávky rekombinantních přípravků na prevenci a léčbu krvácení u hemofilie A, dále u nemocných hemofilií A s inhibitorem proti FVIII (titr do 5 BU) 3. a vyšší generace splňujících požadavky SÚKL.
Interne KennungI.