2. Verfahren
Verfahren
Titel: Automic Automation
Beschreibung: De opdracht is een overheidsopdracht van diensten die als voorwerp heeft de vernieuwing van het bestaande contract[en] voor jaarlijks onderhoud en support van de producten Broadcom Automic Automation for Hybrid Cloud die de aanbestedende overheid reeds aankocht.
Interne Kennung: CM-MC_2026_044
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CM-MC_2026_044 - 1
Beschreibung: DE ONDERHOUD EN ONDERSTEUNING VAN BROADCOM AUTOMIC AUTOMATION FOR HYBRID CLOUD LICENTIES [ABONNEMENT]
Interne Kennung: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Automic Automation
Identificador interno: CM-MC_2026_044
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 72268000 Servicios de suministro de software
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: CM-MC_2026_044 - 1
Identificador interno: 1