2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europees openbare aanbesteding - WOZ-applicatie
Beschreibung: De opdracht omvat ten minste: • Het beschikbaar stellen van een WOZ-waarderingsapplicatie; • Hosting en technisch beheer van de applicatie; • Implementatie en inrichting van de applicatie; • Migratie en conversie van bestaande gegevens; • Het verzorgen van opleidingen en instructies; • Gebruikers- en beheersondersteuning; • Onderhoud, updates en doorontwikkeling; • Het realiseren en onderhouden van benodigde koppelingen met gemeentelijke systemen en relevante landelijke voorzieningen; • Ondersteuning gedurende de contractperiode. Tot de scope behoren tevens de benodigde werkzaamheden om zorg te dragen voor een gecontroleerde overgang van huidige naar nieuwe situatie. De WOZ-administratie van Opdrachtgever omvat momenteel circa 15.800 objecten. Dit betreft zowel woningen als niet-woningen, waaronder onder andere agrarische objecten, bouw- en opslagterreinen, sluimerende objecten en uitgezonderde objecten. Het genoemde aantal is indicatief. De overeenkomst treedt in werking op 1 januari 2027. De feitelijke uitvoering van de dienstverlening vangt aan op 1 juli 2027. De periode tussen 1 januari 2027 en 1 juli 2027 geldt als implementatie- en transitieperiode, waarin opdrachtnemer de benodigde voorbereidingen treft om de dienstverlening vanaf 1 juli 2027 volledig operationeel uit te voeren. De overeenkomst loopt tot en met 31 december 2030, met een optie tot eenzijdige verlenging door ons van vijf (5)-maal één (1) jaar. De WOZ-administratie van Opdrachtgever omvat momenteel circa 15.800 objecten. Dit betreft zowel woningen als niet-woningen, waaronder onder andere agrarische objecten, bouw- en opslagterreinen, sluimerende objecten en uitgezonderde objecten. Het genoemde aantal is indicatief en kan gedurende de looptijd van de overeenkomst wijzigen als gevolg van mutaties in de objectenadministratie.
Interne Kennung: 2026-020684
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht omvat ten minste: • Het beschikbaar stellen van een WOZ-waarderingsapplicatie; • Hosting en technisch beheer van de applicatie; • Implementatie en inrichting van de applicatie; • Migratie en conversie van bestaande gegevens; • Het verzorgen van opleidingen en instructies; • Gebruikers- en beheersondersteuning; • Onderhoud, updates en doorontwikkeling; • Het realiseren en onderhouden van benodigde koppelingen met gemeentelijke systemen en relevante landelijke voorzieningen; • Ondersteuning gedurende de contractperiode. Tot de scope behoren tevens de benodigde werkzaamheden om zorg te dragen voor een gecontroleerde overgang van huidige naar nieuwe situatie. De WOZ-administratie van Opdrachtgever omvat momenteel circa 15.800 objecten. Dit betreft zowel woningen als niet-woningen, waaronder onder andere agrarische objecten, bouw- en opslagterreinen, sluimerende objecten en uitgezonderde objecten. Het genoemde aantal is indicatief en kan gedurende de looptijd van de overeenkomst wijzigen als gevolg van mutaties in de objectenadministratie. De overeenkomst treedt in werking op 1 januari 2027. De feitelijke uitvoering van de dienstverlening vangt aan op 1 juli 2027. De periode tussen 1 januari 2027 en 1 juli 2027 geldt als implementatie- en transitieperiode, waarin opdrachtnemer de benodigde voorbereidingen treft om de dienstverlening vanaf 1 juli 2027 volledig operationeel uit te voeren. De overeenkomst loopt tot en met 31 december 2030, met een optie tot eenzijdige verlenging door ons van vijf (5)-maal één (1) jaar. De WOZ-administratie van Opdrachtgever omvat momenteel circa 15.800 objecten. Dit betreft zowel woningen als niet-woningen, waaronder onder andere agrarische objecten, bouw- en opslagterreinen, sluimerende objecten en uitgezonderde objecten. Het genoemde aantal is indicatief en kan gedurende de looptijd van de overeenkomst wijzigen als gevolg van mutaties in de objectenadministratie.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst treedt in werking op 1 januari 2027. De feitelijke uitvoering van de dienstverlening vangt aan op 1 juli 2027. De periode tussen 1 januari 2027 en 1 juli 2027 geldt als implementatie- en transitieperiode, waarin opdrachtnemer de benodigde voorbereidingen treft om de dienstverlening vanaf 1 juli 2027 volledig operationeel uit te voeren. De overeenkomst loopt tot en met 31 december 2030, met een optie tot eenzijdige verlenging door ons van vijf (5)-maal één (1) jaar.
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 2026-020684
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 72000000 Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo
Clasificación adicional (cpv): 72230000 Servicios de desarrollo de software personalizado, 72250000 Servicios de sistemas y apoyo, 72260000 Servicios relacionados con el software
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones: