2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Lniano oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Lnianku
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbiorze i zagospodarowaniu (odzysk lub unieszkodliwianie) odpadów komunalnych z terenu Gminy Lniano z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Lnianku oraz wykonanie usług towarzyszących związanych z utrzymaniem czystości i porządku na obszarze Gminy w okresie od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r. 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 5 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1)Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbiorze i zagospodarowaniu (odzysk lub unieszkodliwianie) odpadów komunalnych z terenu Gminy Lniano z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Lnianku oraz wykonanie usług towarzyszących związanych z utrzymaniem czystości i porządku na obszarze Gminy w okresie od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r. 2)Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 5 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.