613264-2026 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Dostawa subskrypcji wraz z zapewnieniem usług wsparcia technicznego i gwarancji oraz usługami godzin eksperckich dla urządzeń Firewalle (ang. Next Generation Firewall)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa subskrypcji wraz z zapewnieniem usług wsparcia technicznego i gwarancji oraz usługami godzin eksperckich dla urządzeń Firewalle (ang. Next Generation Firewall)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: 1.1. dostawa Subskrypcji Oprogramowania wraz ze Wsparciem Technicznym (Tabela nr 2 w pkt 6 ppkt 6.2. OPZ) na okres 12 miesięcy lub równoważnego; 1.2. zapewnienie Gwarancji dla Urządzeń na okres 12 miesięcy; 1.3. zapewnienie usług świadczenia Godzin eksperckich w ramach opcji. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w rozdziale II SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 3. Zamawiający w myśl art. 139 ustawy Pzp przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert, tj. najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 4. Zamawiający jest administratorem danych osobowych w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE dalej „RODO”. 5. Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem Platformy eZamówienia Urzędu Zamówień Publicznych - https://ezamowienia.gov.pl/pl/. 6. Zamawiający zastrzega, iż zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostaną mu przyznane. 7. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej, według wymagań ściśle określonych w SWZ. 8. Zamawiający nie udzieli zamówienia jeśli zachodzą okoliczności, o których mowa w art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dot. środków organizacyjnych w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (DZ. Urz. UE. L. z 2014 r. Nr 229, str. 1 z późn. zm.) oraz wykluczy Wykonawcę w przypadku zaistnienia co najmniej jednej z przesłanek wykluczenia określonych w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz.U. z 2025 r. poz. 514) – w celu potwierdzenia braku postaw do wykluczenia należy złożyć wraz z ofertą oświadczenie stanowiące załącznik nr 5 do Formularza oferty. 9. Zamówienie należy zrealizować w poniżej wskazanych terminach, tj.: 9.1. Wykonawca, zobowiązany będzie zapewnić dostawę Subskrypcji Oprogramowania, Wsparcie Techniczne i Gwarancję dla Urządzeń przez okres 12 miesięcy od dnia odbioru, wskazanego w podpisanym przez Strony Protokole Odbioru, jednak nie wcześniej niż od 21 listopada 2026 r. 9.2. Wykonawca zobowiązany będzie zapewnić możliwość realizacji Godzin eksperckich, przez okres 12 miesięcy od dnia odbioru, wskazanego w podpisanym przez Strony Protokole Odbioru, jednak nie wcześniej niż od 21 listopada 2026 r 9.3. Wykonawca w ciągu 5 Dni Roboczych od dnia zawarcia Umowy zobowiązuje się dostarczyć Zamawiającemu na adres e-mail wskazany w Umowie, dane dostępowe i wymagane w OPZ dokumenty. 10. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia, w tym wszystkie produkty ICT, usługi ICT oraz procesy ICT wykorzystywane do realizacji zamówienia, zarówno jako elementy główne, jak i komponenty, elementy środowiska, świadczenia usługi lub rozwiązania towarzyszące, nie obejmowało: 10.1. produktów ICT, usług ICT lub procesów ICT wskazanych w rekomendacji, o której mowa w art. 33 ust. 4 ustawy z 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa; 10.2. produktu ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, ani usług ICT lub procesów ICT określonych w tej decyzji. Niespełnienie powyższego wymagania skutkuje odrzuceniem oferty odpowiednio na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 17 albo pkt 19 ustawy Pzp. 11. Zamawiający, w przypadku zaoferowania rozwiązania równoważnego, żąda złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych, na potwierdzenie spełniania wymagań w zakresie równoważności, określonych w Rozdziale II SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (zgodnie z punktem 6 Rozdziału I SWZ Instrukcja dla Wykonawców).
Interne KennungCOI-ZAK.262.53.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71356300 Technische Unterstützung, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibungzgodnie z OPZ
613264-2026 - Competition
Poland – Software package and information systems – Dostawa subskrypcji wraz z zapewnieniem usług wsparcia technicznego i gwarancji oraz usługami godzin eksperckich dla urządzeń Firewalle (ang. Next Generation Firewall)
Contract or concession notice – standard regime
Supplies - Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: COI-ZAK.262.53.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
Additional classification (cpv): 71356300 Technical support services, 72250000 System and support services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: zgodnie z OPZ