See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Oro kokybės tyrimo stočių įranga
Beschreibung: Perkama įranga yra reikalinga užtikrinti Lietuvos oro kokybės tyrimo stočių matavimų kokybę ir galimybę rinkti, analizuoti ir perduoti duomenis tokiu būdu, kiekiu ir tikslumu, kaip reikalauja 2024 m. gruodžio 10 d. įsigaliojusi Europos parlamento ir Tarybos direktyva (ES) 2024/2881 „Dėl aplinkos oro kokybės ir švaresnio oro Europoje“ (Direktyva - ES - 2024/2881 - EN - EUR-Lex), EMEP stebėsenos strategija 2020–2029 m. ECE/EB.AIR/144/Add.1 (https://unece.org/pep/decisions) ir 2024 m. Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu patvirtinta Valstybinė aplinkos monitoringo 2024–2029 metų programa (527 Dėl Valstybinės aplinkos monitoringo 2024–2029 metų programos patvirtinimo) bei jose pateikti tyrimo duomenų kokybės tikslai ir standartiniai metodai.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38341500 Ausrüstung für Kontaminationsüberwachung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38433300 Spektrumanalysator, 32522000 Fernmeldetechnische Geräte, 38820000 Fernsteuerungsgeräte, 30211200 Hardware für Zentralrechner, 44211100 Mobile, modulare Containergebäude
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Įranga Vilniaus miesto aglomeracijos stotims
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Įranga Kauno miesto aglomeracijos stotims
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Įranga zonos stotims
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Ėminių ėmimo įranga oro kokybės tyrimo stotims
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Naujas oro kokybės matavimo stoties paviljonas
Interne Kennung: 5
2. Procedūra
Procedūra
Pavadinimas: Oro kokybės tyrimo stočių įranga
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 38341500 Užterštumo stebėsenos prietaisai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 38433300 Spektro analizatorius, 32522000 Telekomunikacijų įranga, 38820000 Nuotolinio valdymo įrenginiai, 30211200 Pagrindinė techninė kompiuterio įranga, 44211100 Moduliniai ir kilnojamieji statiniai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: 2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: Įranga zonos stotims
Vidaus identifikatorius: 3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Vidaus identifikatorius: 4
Pirkimo dalis: LOT-0005
Vidaus identifikatorius: 5