See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przewóz uczniów klas II i III wałbrzyskich szkół podstawowych z opiekunami na zajęcia nauki pływania do Wałbrzyskiego Centrum Sportowo-Rekreacyjnego „AQUA-ZDRÓJ” wraz z odwiezieniem po zajęciach do szkoły
Beschreibung: przetarg nieograniczony
Interne Kennung: BZP.271.109.2025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę usługi, polegającej na przewozie uczniów klas II i III wałbrzyskich szkół podstawowych z opiekunami na zajęcia nauki pływania, do Wałbrzyskiego Centrum Sportowo-Rekreacyjnego „AQUA-ZDRÓJ” (ul. Ratuszowa 6, 58-304 Wałbrzych) wraz z odwiezieniem po zajęciach do szkoły, zgodnie z poniższymi wymaganiami: a) usługa wykonywana wyłącznie w dni zajęć szkolnych, od dnia 15 września 2025 r. do dnia 25 czerwca 2026 r. zgodnie z harmonogramem, stanowiącym Załącznik nr 1 do umowy, b) uczniowie wraz z opiekunami muszą zostać przywiezieni ze szkoły do obiektu krytej pływalni na min. 20 minut przed rozpoczęciem planowanych zajęć nauki pływania, c) po zakończeniu zajęć nauki pływania, odjazd do szkoły uczniów i opiekunów musi nastąpić po min. 30-50 minutach, niezbędnych na wysuszenie i przebranie się uczniów, w zależności od potrzeb danych grup uczniów, do których Wykonawca musi się dostosować, d) na każdą godzinę zajęć określoną w harmonogramie, o którym mowa w lit. a, 2 grupy uczniów z opiekunami muszą być dowożone jednym pojazdem, e) Zamawiający zapewnia opiekunów w trakcie przewozów. f) Zgodnie z art. 22b ustawy o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym i ochronie małoletnich z dnia 13 maja 2016 roku (t.j. Dz. U. z 2024 poz. 1802) Wykonawca zobowiązany jest opracowania i wdrożenia standardów ochrony małoletnich w trakcie wykonywania usługi dowozu dzieci i młodzieży do szkół. 2. Przedmiot zamówienia określa SWZ z załącznikami, w tym projekt umowy z harmonogramem dowozów uczniów na zajęcia nauki pływania.