2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielenie kredytu długoterminowego do kwoty 12 400 000,00 zł na pokrycie planowanego deficytu budżetu Miasta Ostrów Mazowiecka oraz na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu zaciągniętych kredytów
Beschreibung: Udzielenie kredytu długoterminowego do kwoty 12 400 000,00 zł na pokrycie planowanego deficytu budżetu Miasta Ostrów Mazowiecka oraz na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu zaciągniętych kredytów I transza - 30.09.2026r. w wysokości 6 000 000,00 zł; II transza -30.10.2026r. w wysokości 4 000 000,00 zł; III transza -30.11.2026r. w wysokości 2 400 000,00 zł; (terminy przewidywane) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ oraz w załącznikach do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 394027-2026
Interne Kennung: ZP.271.33.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Przetarg nieograniczony to tryb udzielenia zamówienia, w którym w odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu oferty mogą składać wszyscy zainteresowani wykonawcy. Zamawiający będzie oceniał oferty według kryteriów określonych w SWZ. Punkty przyznawane za kryteria będą liczone według wzorów określonych w SWZ. Suma punktów uzyskanych za wszystkie kryteria oceny stanowić będzie końcową ocenę danej oferty.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Udzielenie kredytu długoterminowego do kwoty 12 400 000,00 zł na pokrycie planowanego deficytu budżetu Miasta Ostrów Mazowiecka oraz na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu zaciągniętych kredytów. I transza - 30.09.2026r. w wysokości 6 000 000,00 zł; II transza -30.10.2026r. w wysokości 4 000 000,00 zł; III transza -30.11.2026r. w wysokości 2 400 000,00 zł; (terminy przewidywane) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ oraz w załącznikach do SWZ.