2. Verfahren
Verfahren
Titel: Audiovisuele middelen vergaderruimtes
Beschreibung: De gemeente Barneveld is voornemens audiovisuele middelen (AV-middelen) aan te schaffen, te laten installeren en te laten onderhouden voor het gemeentehuis en de gemeentewerf. Deze opdracht omvat de (gefaseerde) levering van moderne, gebruiksvriendelijke AV-middelen die aansluiten op de uitgangspunten van de Nieuwe Werkomgeving, alsmede de professionele installatie daarvan en een tweedelijns servicevoorziening gedurende de looptijd van de overeenkomst. Zie aanbestedingsdocumenten
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32321300 Audiovisueller Bedarf
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingen
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 32321300 Audio-visual materials
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Verlengingen