2. Verfahren
Verfahren
Titel: Werkvoorbereider Wegenbouw - cluster SB
Beschreibung: Jij stuurt aan, werkt samen en haalt resultaten. Ervaring in de wegenbouw en passie voor asfalt? Dan is deze Rotterdamse uitdaging iets voor jou!
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000