613320-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Eisenbahnen und anderen Ausrüstungen – Projekt MŽE NTM – ZŘ 01 – Restaurování nákladního vozu Lp 510217 k přepravě piva / III.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelProjekt MŽE NTM – ZŘ 01 – Restaurování nákladního vozu Lp 510217 k přepravě piva / III.
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je provedení restaurátorských a dalších souvisejících prací z oblasti železničního opravárenství týkajících se historického nákladního vozu Lp 510 217 s cílem uvést tento vůz do plně vystavovatelného stavu a do historické podoby specifikované v restaurátorském záměru, v rozsahu umožňujícím jeho pohyb po kolejích za specifických podmínek (tj. musí být možné tažení vozu po veřejné železniční dopravní cestě sníženou rychlostí). Podrobná technická specifikace předmětu veřejné zakázky je uvedena v „Restaurátorském záměru – nákladní vůz k přepravě piva, inv.č.35400 Nákladní vůz na přepravu piva Lp 510 217“, zpracovaného odborným týmem Národního technického muzea v srpnu 2022, revize únor 2026, který je součástí zadávacích podmínek uveřejněných na profilu zadavatele.
Interne KennungZŘ 01/III.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50220000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Eisenbahnen und anderen Ausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen, 50224000 Instandsetzung von Schienenfahrzeugen
5. Los
LosLOT-0001