2. Verfahren
Verfahren
Titel: De reiniging van ventilatiesystemen aan boord van groot bovenwater eenheden (schepen)
Beschreibung: De opdracht betreft het verrichten van de reiniging van ventilatiesystemen aan boord van groot bovenwater eenheden (schepen). De gevraagde dienstverlening bestaat uit de volgende onderdelen: • Het uitvoeren van reinigings-werkzaamheden aan de lucht-ventilatiesystemen aan boord van de groot bovenwater eenheden voorafgaand aan, dan wel tijdens benoemde onderhoud periodes: o Inclusief kleine herstelmogelijkheden n.a.v. gebreken geconstateerd bij inspectie; o Inclusief een inspectierapportage met daarin opgenomen een actuele status, bevindingen en rapportages van de ventilatiesystemen.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie selectieleidraad
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50241000 Reparatur und Wartung von Schiffen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39563530 Schlauchlutten, 50640000 Reparatur und Wartung von Kriegsschiffen
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het toevoegen van schepen tijdens de gehele looptijd van het contract