2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej
Beschreibung: Dostawa energii elektrycznej wg 3 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 i 1A do swz.
Interne Kennung: SZSPOO.SZPiGM.3810/88/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa energii elektrycznej cz. 1
Beschreibung: Dostawa energii elektrycznej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 i 1A do swz.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa energii elektrycznej cz. 2
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa energii elektrycznej cz. 3
Interne Kennung: Część 3