2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcové dohody na projektové práce II.
Beschreibung: Předmětem této nadlimitní veřejné zakázky je provedení projektových prací (dále také „PD“), inženýrské činnosti (dále také „IČ“), výkonu autorského dozoru (dále také „AD“) a součinnosti při výběru zhotovitele níže uvedených stavebních záměrů: Revitalizace zooškoly H. Lumpeho Revitalizace gastroprovozu Savana Zadavatel sděluje, že obě části Veřejné zakázky jsou spolufinancovány z finanční podpory poskytnuté z Operačního programu Spravedlivá transformace, a to prostřednictvím projektů: a) Revitalizace zooškoly H. Lumpeho, č. OPST_VS_000009/24, b) Revitalizace gastroprovozu Savana, č. OPST_VS_000008/24.
Interne Kennung: MMUL/PO/VZ/460895/2025/AntK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Revitalizace zooškoly H. Lumpeho
Beschreibung: Předmětem této části Veřejné zakázky je zpracování projektové dokumentace a související činnosti týkající se zpracování návrhu rekonstrukce, stavebních úprav a přístavby samostatně stojícího dvoupodlažního objektu Zooškoly H. Lumpeho, který je dnes využíván jako šatny pro zaměstnance zoo a jako vzdělávací a konferenční prostor, který již nevyhovuje požadovaným nutným standardům. Využití stavby v navrženém stavu významně zlepší prostory zooškoly pro vzdělávání a výuku, dojde k nutnému navýšení skladovacích prostor edukačních předmětů a vybavení a v neposlední řadě rozšíření objektu o garáže poznávacího zoovlaku. Stavba bude doplněna o exteriérové výukové prostory. Součástí řešení jsou bezprostředně navazující zpevněné plochy a konstrukce. Dispoziční a provozní řešení je v rámci návrhu řešeno v souladu s hygienickými standardy (světlo, klima atp.) a normovými soudobými požadavky.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nabídková cena pro příslušné části Veřejné zakázky zahrnuje veškeré náklady nezbytné k řádnému splnění závazků dodavatele. V případě, že veškeré plnění dle příslušné rámcové dohody nebude ukončeno v průběhu 3 let od účinnosti dané rámcové dohody, je dodavatel oprávněn požadovat navýšení ceny těch dílčích plnění, pro která nebyla ke dni uplynutí 3leté lhůty uzavřena příslušná Prováděcí smlouva, navýšit o inflaci stanovenou ČSÚ, a to na základě dodatku uzavřeného oběma stranami k rámcové dohodě. Veškeré termíny dle příslušné rámcové dohody či dle příslušné Prováděcí smlouvy mohou být po dohodě (pouze písemným dodatkem ke smlouvě) přiměřeně prodlouženy v důsledku mimořádných nepředvídatelných a nepřekonatelných překážek vzniklých nezávisle na vůli stran smlouvy, a to max. o dobu trvání takových překážek. Takovým prodloužením nesmí dojít ke změně celkové povahy závazku z dané smlouvy. Prodloužení se považuje za vyhrazenou změnu. Za takové překážky se považují zejména, nikoliv však výlučně: a) překážky ze strany dotčených orgánů státní správy, ze strany vlastníků nebo správců dotčených parcel či budov, ze strany vlastníků (správců) inženýrských sítí, popř. vlastníků dotčených objektů, které objektivně znemožňují nebo podstatně omezují provádění předmětu plnění, a kterým dodavatel jednající s náležitou péčí nemohl zabránit. Dodavatel je povinen při jednání s těmito subjekty postupovat aktivně a bezodkladně. V případě vzniku prodlevy ze strany těchto subjektů musí být dodavatel schopen písemně doložit, že nebylo v jeho možnostech projednat a zajistit příslušné doklady od těchto subjektů nejpozději v daných termínech, b) překážky v podobě opatření přijatých orgány veřejné moci za účelem předejití nebo omezení šíření nakažlivé choroby znemožňující nebo podstatně omezující provádění předmětu plnění. Termín pro předání příslušné projektové dokumentace může být přiměřeně prodloužen v případě, že dojde ke změně sjednaného rozsahu předmětu plnění postupem v souladu s rámcovou dohodou a v souladu se zákonnými omezeními pro sjednávání změn závazků, a to o dobu nezbytně nutnou k provedení takové změny. Takové prodloužení bude provedeno pouze formou písemného dodatku k rámcové dohodě. Takovým prodloužením nesmí dojít ke změně celkové povahy závazku z rámcové dohody. Toto prodloužení se považuje za vyhrazenou změnu.
Los: LOT-0002
Titel: Revitalizace gastroprovozu Savana
Beschreibung: Předmětem této části Veřejné zakázky je zpracování projektových dokumentací a související činnosti týkající se zpracování návrhu rekonstrukce, stavebních úprav a přístavby stávajícího dvoupodlažního objektu, který je dnes využíván jako restaurační zařízení a dílny zoologické zahrady. V objektu je dále umístěná rozvodna NN a výměníková stanice tepelných čerpadel a geotermálního vytápění TČ1. Využití stavby v navrženém stavu přetrvává, její účel tedy zůstává nepozměněn. Součástí řešení jsou bezprostředně navazující zpevněné plochy a konstrukce.
Interne Kennung: 2