2. Verfahren
Verfahren
Titel: Postępowanie prowadzone jest w celu zawarcia umowy ramowej na: Zakup wraz z dostarczeniem sprzętu informatycznego i oprogramowania dla potrzeb jednostek Policji garnizonu mazowieckiego” Część II – zgodnego z Opisem Przedmiotu Zamówienia (OPZ) - z podziałem na zadania nr 1÷12
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na dostawę sprzętu informatycznego i oprogramowania dla potrzeb jednostek Policji garnizonu mazowieckiego” Część II – zgodnego z Opisem Przedmiotu Zamówienia (OPZ) - z podziałem na zadania nr 1÷12 2. Zamawiający nie ogranicza liczby zadań na które Wykonawca może złożyć ofertę - dopuszcza składanie ofert częściowych: liczba zadań zamówienia – 12. Wykonawca może złożyć ofertę na jedno lub więcej wybranych przez siebie zadań. Przedmiot zamówienia został podzielony na następujące zadania: Zadanie nr 1 – Komputer stacjonarny biurowy w ilości 1600 kpl. - o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 1; Zadanie nr 2 – Komputer stacjonarny o podwyższonej wydajności w ilości 150 kpl. - o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 2; Zadanie nr 3 – Komputer przenośny typu Laptop Typ I w ilości 480 kpl. – o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 3; Zadanie nr 4 – Komputer przenośny typu Laptop Typ II w ilości 60 kpl. – o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 4; Zadanie nr 5 – Monitor 27” w ilości 2000 kpl. – o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 5; Zadanie nr 6 – Monitor 31,5” w ilości 110 kpl. – o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 6; Zadanie nr 7 – Urządzenie wielofunkcyjne monochromatyczne laserowe lub LED A4 z dodatkowym wyposażeniem w ilości 70 kpl. - o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 8; Zadanie nr 8 – Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe kolorowe z dodatkowym wyposażeniem w ilości 10 kpl. - o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 8; Zadanie nr 9 – Drukarka etykiet z dodatkowym wyposażeniem w ilości 100 kpl. - o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 9; Zadanie nr 10 – Czytnik kodów kreskowych z podstawką w ilości 100 kpl. – o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 10; Zadanie nr 11 – Skaner szczelinowy z ADF w ilości 100 kpl. - o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 11; Zadanie nr 12 – Pakiet oprogramowania biurowego wersja BOX w ilości 2890 kpl. – o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 12. 3. Zamawiający zawrze umowę ramową maksymalnie z pięcioma (5) Wykonawcami 4. Oferowane przez Wykonawcę przedmioty zamówienia muszą być w zakresie zadania nr 1÷11 fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, pochodzić z legalnego źródła, zaś dodatkowo w zakresie zadania nr 12 nigdy nieaktywowane zgodne z zaleceniami, normami i obowiązującymi wymaganiami techniczno-eksploatacyjnymi na terenie RP oraz spełniać minimalne wymagania określone w poszczególnych Charakterystykach Opisu przedmiotu zamówienia (OPZ) i zostać objętym co najmniej minimalnym okresem gwarancji określonym odpowiednio w poszczególnych zadaniach. Zasady serwisu i gwarancji zostały szczegółowo opisane w poszczególnych załącznikach OPZ dla każdego z zdań, który jednocześnie będzie stanowił integralną część do Umowy. 5. Okres gwarancji. Wykonawca udzieli gwarancji na oferowane przedmioty zamówienia: - dla zadań nr 1 - 4 minimalny wymagany okres udzielonej gwarancji wynosi 36 miesięcy, maksymalny punktowany 60 miesięcy. - dla zadań nr 5 - 10 minimalny wymagany okres udzielonej gwarancji wynosi 24 miesiące, maksymalny punktowany 48 miesięcy. - dla zadania nr 11 minimalny wymagany okres udzielonej gwarancji wynosi 12 miesięcy, maksymalny punktowany 36 miesięcy. 6. Termin realizacji zamówień wykonawczych nie może być dłuższy niż 30 dni kalendarzowych licząc od dnia następnego po dniu zawarcia umowy wykonawczej. 7. Dla asortymentu wskazanego w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) podane parametry są wartościami minimalnymi. Oferowany towar powinien spełniać wszelkie przepisy dot. prawa, dopuszczenia go do użytkowania w Polsce oraz posiadać stosowne dokumenty świadczące o spełnianiu wszystkich niezbędnych norm i wytycznych jakie powinien spełniać produkt przed dopuszczeniem go do użytkowania. Ilekroć przedmiot zamówienia został opisany poprzez odniesienie do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 ustawy Pzp. Zamawiający wskazuje, że dopuszczalne są rozwiązania równoważne opisywanym, a odniesieniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważne”. W przypadku natomiast odniesienia i jednoczesnego braku wskazanych wyrazów „lub równoważne” Zamawiający wymaga aby każdorazowo traktować takie odniesienia w taki sposób jakby towarzyszyły im wyrazy „lub równoważne”.
Interne Kennung: 57/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim w formie elektronicznej poprzez Platformę zakupową https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_radom 2. W zakresie pytań związanych z działaniem systemu należy się kontaktować z Centrum Wsparcia Klienta pod numerem 22 101 02 02 , cwk@platformazakupowa.pl . 3. Komunikacja między zamawiającym a wykonawcami w szczególności składanie oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz przekazywanie informacji (innych niż oferta wykonawcy), odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej za pośrednictwem Platformy pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_radom za pośrednictwem „Wyślij wiadomość do zamawiającego”. 4. Zamawiający nie przewiduje komunikowania się z wykonawcami w inny sposób niż przy użyciu środków komunikacji elektronicznej wskazanych w SWZ. 5. Oferta musi być sporządzona w języku polskim, pod rygorem nieważności w formie elektronicznej opatrzona kwalifikowanym podpisem elektronicznym w formacie danych: .pdf, .doc, .docx, .xps, .xls, .jpg, .jpeg ze szczególnym wskazaniem na .pdf . 6. W celu ewentualnej kompresji danych zamawiający zaleca wykorzystanie jednego z rozszerzeń: a) .zip, b) .7z. c) .rar. 7. Wśród rozszerzeń powszechnych, a niewystępujących w Rozporządzeniu KRI występują: .gif, .bmp, numbers, .pages. Oferta złożona w takich plikach podlegać będzie odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 6 ustawy Pzp. 8. Zamawiający zawrze umowę ramową maksymalnie z pięcioma (5) Wykonawcami (i z każdym następnym Wykonawcą, który uzyska taką samą liczbę punktów, co ostatni zakwalifikowany Wykonawca), których oferty spełniają wszystkie wymagania SWZ i ustawy Pzp oraz otrzymają najwyższą liczbę punktów na podstawie kryteriów oceny ofert określonych w SWZ 9.. Zamawiający będzie udzielał sukcesywnie zamówień wykonawczych. 10. Zamawiający będzie zapraszał każdorazowo do składania ofert wykonawczych w postępowaniu wykonawczym wszystkich Wykonawców, z którymi zostały zawarte umowy ramowe. 11. Zamawiający zaprosi Wykonawców którzy podpisali umowy ramowe zaproszenie wraz z formularzem ofertowym do umowy wykonawczej na minimum 5 dni przed wyznaczonym terminem składania ofert. 12. Postępowanie wykonawcze w tym składanie ofert wykonawczych obywać się będzie za pośrednictwem https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_radom 13. Zamawiający w trybie konkurencyjnym (kryterium oceny ofert wykonawczych – cena 100%) wyłoni Wykonawców, z którymi Zamawiający podpisze umowy wykonawcze na podstawie których zostaną zrealizowane zamówienia. 14. W ramach prawa opcji zamawiający, zastrzega możliwość zwiększenia ilości dostarczanego asortymentu poza zakres zamówienia podstawowego (gwarantowanego) określonego w treści Formularza ofertowego do postępowania wykonawczego stanowiącego załącznik nr 2 do Umowy wykonawczej. Zakres zamówień wykonawczych tj. ilość i rodzaj {w tym zamówienie podstawowe (gwarantowane) i zamówienie opcjonalne (rozszerzające)} Zamawiający będzie określał każdorazowo w zaproszeniu do składania ofert wykonawczych . Łączna ilość zamawianego asortymentu w ramach sumy postępowań wykonawczych z uwzględnieniem zakresu podstawowego i opcjonalnego nie przekroczy maksymalnej ilości asortymentu określonej w umowie ramowej. Zamawiający poinformuje o wykorzystaniu prawa opcji w terminie do 7 dni kalendarzowych licząc od dnia następnego po dniu zawarcia niniejszej umowy wykonawczej. Rozliczenie przedmiotu zamówienia objętego prawem opcji nastąpi na podstawie cen jednostkowych wskazanych w ofercie wykonawczej .Termin realizacji zamówienia opcjonalnego jest taki sam jak podstawowego. 15. Dokumenty składane w postępowaniu wykonawczym. 1) Formularz ofertowy do postępowania wykonawczego – załączniki nr 5.1 – 5.12 do SWZ, 2) Przedmiotowe środki dowodowe: a) Aktualny wydruk ze strony: https://www.cpubenchmark.net potwierdzający wymagania z SWZ (dot. Procesora) lub wydruk z przeprowadzonych testów wykonanych na zaproponowanym przez Wykonawcę sprzęcie potwierdzający wymagania z SWZ (dot. Procesora) (dopuszcza się wydruk w języku angielskim) – wymagany dla zadania nr: 1÷4. b) Aktualny wydruk ze strony https://www.videocardbenchmark.net potwierdzający wymagania z SWZ (dot. Wydajności graficznej) lub wydruk z przeprowadzonych testów wykonanych na zaproponowanym przez Wykonawcę komputerze potwierdzający wymagania z SWZ (dot. Wydajności graficznej) (dopuszcza się wydruk w języku angielskim) – wymagany dla zadania nr 2. c) Certyfikat ISO 9001 dla producenta sprzętu (dopuszcza się wydruk w języku angielskim) – wymagany dla zadania nr: 1÷4. d) Deklaracja zgodności CE dla zaoferowanego sprzętu (dopuszcza się wydruk w języku angielskim) – wymagana dla zadania nr: 1÷6. e) Potwierdzenie spełnienia kryteriów środowiskowych, w tym zgodności z dyrektywą RoHS Unii Europejskiej o eliminacji substancji niebezpiecznych w postaci oświadczenia producenta jednostki (dopuszcza się wydruk w języku angielskim) – wymagany dla zadania nr: 1÷4. f) Potwierdzenie spełnienia kryteriów środowiskowych, w tym zgodności z dyrektywą RoHS Unii Europejskiej o eliminacji substancji niebezpiecznych w postaci oświadczenia producenta zaoferowanego monitora (dopuszcza się wydruk w języku angielskim) – wymagany dla zadania nr: 5 i 6. g) Certyfikat ISO 9001:2000 na świadczenie usług serwisowych (dopuszcza się wydruk w języku angielskim) – wymagany dla zadania nr 1÷4. h) Karty katalogowe lub inne dokumenty typu dokumentacja techniczna Producenta zawierające specyfikację oferowanego produktu potwierdzające wymagania dotyczące minimalnych parametrów technicznych, jakościowych i funkcjonalnych na podstawie których Zamawiający bez żadnych wątpliwości i w sposób jednoznaczny będzie mógł stwierdzić zgodność zaoferowanego produktu z treścią OPZ – wymagane dla zadania nr: 1÷11 (wymagane tylko w przypadku zaoferowania produktów/ komponentów sprzętu niedostępnych na ogólnodostępnej stronie producenta umożliwiających jednoznaczną identyfikację oferowanego sprzętu) - dopuszcza się wydruk w języku angielskim
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer, 48620000 Betriebssysteme, 30211000 Zentralrechner, 30213000 Personalcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 30231300 Bildschirme, 30232110 Laserdrucker, 30232100 Drucker und Plotter, 30232130 Farbgrafikdrucker, 30192113 Tonerkassetten, 35126000 Balkencode-Lesegeräte, 30216130 Strichcodeleser, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 48920000 Büroautomatisierungssoftwarepaket, 48300000 Softwarepaket für Dokumentenerstellung, Zeichnen, Bildverarbeitung, Terminplanung und Produktivität
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 – Komputer stacjonarny biurowy w ilości 1600 kpl. - o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 1;
Beschreibung: Komputer stacjonarny biurowy w ilości 1600 kpl
Interne Kennung: Postępowanie 57/26 - zadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer, 48620000 Betriebssysteme
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W ramach prawa opcji zamawiający, zastrzega możliwość zwiększenia ilości dostarczanego asortymentu poza zakres zamówienia podstawowego (gwarantowanego) określonego w treści Formularza ofertowego do postępowania wykonawczego stanowiącego załącznik nr 2 do Umowy wykonawczej. Zakres zamówień wykonawczych tj. ilość i rodzaj {w tym zamówienie podstawowe (gwarantowane) i zamówienie opcjonalne (rozszerzające)} Zamawiający będzie określał każdorazowo w zaproszeniu do składania ofert wykonawczych . Łączna ilość zamawianego asortymentu w ramach sumy postępowań wykonawczych z uwzględnieniem zakresu podstawowego i opcjonalnego nie przekroczy maksymalnej ilości asortymentu określonej w umowie ramowej. Zamawiający poinformuje o wykorzystaniu prawa opcji w terminie do 7 dni kalendarzowych licząc od dnia następnego po dniu zawarcia niniejszej umowy wykonawczej. Rozliczenie przedmiotu zamówienia objętego prawem opcji nastąpi na podstawie cen jednostkowych wskazanych w ofercie wykonawczej .Termin realizacji zamówienia opcjonalnego pokrywa się z realizacją zamówienia podstawowego.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 – Komputer stacjonarny o podwyższonej wydajności w ilości 150 kpl. - o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 2;
Beschreibung: Komputer stacjonarny o podwyższonej wydajności w ilości 150 kpl
Interne Kennung: Postępowanie 57/26 - zadanie nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30211000 Zentralrechner, 48620000 Betriebssysteme, 30213300 Tischcomputer
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 – Komputer przenośny typu Laptop Typ I w ilości 480 kpl. – o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 3
Beschreibung: Komputer przenośny typu Laptop Typ I w ilości 480 kpl.
Interne Kennung: Postępowanie 57/26 - zadanie nr 3
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 48620000 Betriebssysteme
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 – Komputer przenośny typu Laptop Typ II w ilości 60 kpl. – o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 4
Beschreibung: Komputer przenośny typu Laptop Typ II w ilości 60 kpl.
Interne Kennung: Postępowanie 57/26 - zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 – Monitor 27” w ilości 2000 kpl. – o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 5
Beschreibung: Monitor 27” w ilości 2000 kpl.
Interne Kennung: Postępowanie 57/26 - zadanie nr 5
Haupteinstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 – Monitor 31,5” w ilości 110 kpl. – o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 6
Beschreibung: Monitor 31,5” w ilości 110 kpl.
Interne Kennung: Postępowanie 57/26 - zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 – Urządzenie wielofunkcyjne monochromatyczne laserowe lub LED A4 z dodatkowym wyposażeniem w ilości 70 kpl. - o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 8
Beschreibung: Urządzenie wielofunkcyjne monochromatyczne laserowe lub LED A4 z dodatkowym wyposażeniem w ilości 70 kpl.
Interne Kennung: Postępowanie 57/26 - zadanie nr 7
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232110 Laserdrucker
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8 – Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe kolorowe z dodatkowym wyposażeniem w ilości 10 kpl. - o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 8
Beschreibung: Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe kolorowe z dodatkowym wyposażeniem w ilości 10 kpl.
Interne Kennung: Postępowanie 57/26 - zadanie nr 8
Haupteinstufung (cpv): 30232130 Farbgrafikdrucker
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9 – Drukarka etykiet z dodatkowym wyposażeniem w ilości 100 kpl. - o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 9
Beschreibung: Drukarka etykiet z dodatkowym wyposażeniem w ilości 100 kpl.
Interne Kennung: Postępowanie 57/26 - zadanie nr 9
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30192113 Tonerkassetten
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10 – Czytnik kodów kreskowych z podstawką w ilości 100 kpl. – o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 10
Beschreibung: Czytnik kodów kreskowych z podstawką w ilości 100 kpl.
Interne Kennung: Postępowanie 57/26 - zadanie nr 10
Haupteinstufung (cpv): 35126000 Balkencode-Lesegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30216130 Strichcodeleser
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11 – Skaner szczelinowy z ADF w ilości 100 kpl. - o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 11
Beschreibung: Skaner szczelinowy z ADF w ilości 100 kpl.
Interne Kennung: Postępowanie 57/26 - zadanie nr 11
Haupteinstufung (cpv): 30216110 Scanner für Computeranwendungen
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12 – Pakiet oprogramowania biurowego wersja BOX w ilości 2890 kpl. – o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 12
Beschreibung: Pakiet oprogramowania biurowego wersja BOX w ilości 2890 kpl.
Interne Kennung: Postępowanie 57/26 - zadanie nr 12
Haupteinstufung (cpv): 48920000 Büroautomatisierungssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48300000 Softwarepaket für Dokumentenerstellung, Zeichnen, Bildverarbeitung, Terminplanung und Produktivität