See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa zestawów obsługowych do KTO Rosomak
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów obsługowych do KTO Rosomak 2. Dostawa przedmiotu zamówienia będzie wykonana zgodnie z "Opisem przedmiotu zamówienia", z podziałem na osiem zadań: Zadanie nr 1 - „Dostawa zestawów obsługi rocznej (OR) do KTO ROSOMAK” Zadanie nr 2 – „Dostawa zestawów obsługi dwuletniej (O2R) do KTO ROSOMAK” Zadanie nr 3 – „Dostawa zestawów obsługi czteroletniej (O4R) do KTO ROSOMAK do VIN SY9XCS004ESSM1859” Zadanie nr 4 – „Dostawa zestawów obsługi czteroletniej (O4R) do KTO ROSOMAK od VIN SY9XCS004FSSM1861” Zadanie nr 5 – „Dostawa zestawów obsługi półrocznej (OPR) do WPT KTO ROSOMAK” Zadanie nr 6 - „Dostawa zestawów obsługi rocznej (OR) do WPT KTO ROSOMAK” Zadanie nr 7 – „Dostawa zestawów obsługi dwuletniej (O2R) do WPT KTO ROSOMAK” Zadanie nr 8 – „Dostawa zestawów obsługi czteroletniej (O4R) do WPT KTO ROSOMAK” 3. Szczegóły dotyczące przedmiotu zamówienia zostaną zamieszczone w Specyfikacji Warunków zamówienia (SWZ), która zostanie przekazana Wykonawcom zaproszonym do składania ofert.
Vorherige Bekanntmachung: 326799-2026
Interne Kennung: 42/2026
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Celem realizacji postępowania jest dostawa zestawów obsługowych do KTO Rosomak. Przedmiotowe zestawy przeznaczone są do odtworzenia sprawności technicznej pojazdów. Sprawność techniczna i natychmiastowa możliwość użycia w działaniach bojowych w/w sprzętu ma decydujące znaczenie dla bezpieczeństwa i obronności państwa. Elementem mającym również wpływ na bezpieczeństwo i obronność państwa jest możliwość użytkowania ww. sprzętu podczas zajęć i ćwiczeń poligonowych podnoszących umiejętności załóg i obsług w zakresie jego użytkowania, do realizacji których konieczne jest utrzymywanie go w pełnej sprawności technicznej. Mając na uwadze powyższe uwarunkowania Zamawiający uznał, że celowym jest pilna potrzeba udzielenia zamówienia na dostawę zestawów obsługowych do KTO Rosomak, a co za tym idzie wykorzystanie możliwości skrócenia terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu oraz skrócenia terminu składania ofert dla przetargu ograniczonego zgodnie z art. 411 ust 7 i 16 uPzp z dnia 11 września 2019 r. (Dz.U z 2024 r, poz. 1320 ze zm.).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35400000 Militärfahrzeuge und zugehörige Teile
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35421000 Mechanische Ersatzteile für Militärfahrzeuge, 35421100 Motoren und Motorenteile für Militärfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Dostawa zestawów obsługi rocznej (OR) do KTO ROSOMAK
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów obsługi rocznej (OR) do KTO ROSOMAK, wykonana zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia stanowiącymi załącznik do SWZ. 2. Lp. /Nazwa /Nr katalogowy /Ilość /JM || 1 /Zestaw obsługi rocznej (OR) do KTO Rosomak /PL627791 /235 /opak. 3.Szczegóły dotyczące przedmiotu zamówienia zostaną zamieszczone w Specyfikacji Warunków zamówienia (SWZ), która zostanie przekazana Wykonawcom zaproszonym do składania ofert.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 - Dostawa zestawów obsługi półrocznej (OPR) do WPT KTO Rosomak
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów obsługi zestawów obsługi półrocznej (OPR) do WPT KTO Rosomak, wykonana zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia stanowiącymi załącznik do SWZ. 2. Lp. /Nazwa /Nr katalogowy /Ilość /JM || 1 /Zestaw obsługi półrocznej (OPR) do WPT KTO Rosomak /PL627165 /50 /kpl. 3.Szczegóły dotyczące przedmiotu zamówienia zostaną zamieszczone w Specyfikacji Warunków zamówienia (SWZ), która zostanie przekazana Wykonawcom zaproszonym do składania ofert.
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 - Dostawa zestawów obsługi rocznej (OR) do WPT KTO Rosomak
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów obsługi rocznej (OR) do WPT KTO Rosomak, wykonana zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia stanowiącymi załącznik do SWZ. 2. Lp. /Nazwa /Nr katalogowy /Ilość /JM || 1 /Zestaw obsługi rocznej (OR) do WPT KTO Rosomak /PL627166 /30 /kpl. 3.Szczegóły dotyczące przedmiotu zamówienia zostaną zamieszczone w Specyfikacji Warunków zamówienia (SWZ), która zostanie przekazana Wykonawcom zaproszonym do składania ofert.
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 - Dostawa zestawów obsługi dwuletniej (O2R) do WPT KTO Rosomak
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów obsługi dwuletniej (O2R) do WPT KTO Rosomak, wykonana zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia stanowiącymi załącznik do SWZ. 2. Lp. /Nazwa /Nr katalogowy /Ilość /JM || 1 /Zestaw obsługi dwuletniej (O2R) do WPT KTO Rosomak /PL627167 /8 /kpl. 3.Szczegóły dotyczące przedmiotu zamówienia zostaną zamieszczone w Specyfikacji Warunków zamówienia (SWZ), która zostanie przekazana Wykonawcom zaproszonym do składania ofert.
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8 - Dostawa zestawów obsługi czteroletniej (O4R) do WPT KTO Rosomak
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów obsługi czteroletniej (O4R) do WPT KTO Rosomak, wykonana zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia stanowiącymi załącznik do SWZ. 2. Lp. /Nazwa /Nr katalogowy /Ilość /JM || 1 /Zestaw obsługi czteroletniej (O4R) do WPT KTO Rosomak /PL627168 /4 /kpl. 3.Szczegóły dotyczące przedmiotu zamówienia zostaną zamieszczone w Specyfikacji Warunków zamówienia (SWZ), która zostanie przekazana Wykonawcom zaproszonym do składania ofert.
Interne Kennung: Zadanie nr 8