See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu jednorazowego użytku dla Oddziału Kardiochirurgii
Beschreibung: Dostawa sprzętu jednorazowego użytku dla Oddziału Kardiochirurgii - 45 zadań asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1
Beschreibung: Ostrza do piły Stryker – 130 szt.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2
Beschreibung: Nakładki do klemu aortalnego – 400 szt.
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3
Beschreibung: Zestaw do drenażu klatki piersiowej – 400 szt.
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4
Beschreibung: Klipsy naczyniowe – 6 000 magazynków
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5
Beschreibung: Wkład workowy 3 L – 600 szt.
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6
Beschreibung: Shunt wieńcowy – 70 szt.
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7
Beschreibung: Stabilizator wieńcowy – 60 szt.
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8
Beschreibung: Stabilizator koniuszkowy – 10 szt.
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9
Beschreibung: Stabilizator do zabiegów małoinwazynych typu MIDCAB - 4 szt.
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10
Beschreibung: Balon do kontrapulsacji wewnątrzaortalnej – 25 szt.
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie 11
Beschreibung: Elektroda bierna/ neutralna do koagulacji dla dorosłych wraz z przewodem: 1. Elektroda bierna/ neutralna do koagulacji dla dorosłych – 800 szt. 2. Przewód kompatybilny z diatermią Valleylab Force FX, Erbe i elektrodą długości 4,5 – 5,0 m – 4 szt.
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie 12
Beschreibung: Elektroda do czasowej przezżylnej stymulacji serca bipolarna – 100 szt.
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie 13
Beschreibung: Czyścik – 700 szt.
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie 14
Beschreibung: Elektroda nasierdziowa – 700 szt.
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie 15
Beschreibung: Końcówka wieńcowa do stabilizatora wielorazowego – 15 szt.
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie 16
Beschreibung: Pen do koagulacji – 800 szt.
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie 17
Beschreibung: Wypalarka – 30 szt.
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie 18
Beschreibung: Dren do klatki piersiowej: 1. Dren do klatki piersiowej prosty - 500 szt. 2. Dren do klatki piersiowej wygięty – 500 szt.
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie 19
Beschreibung: Zestaw do wprowadzania elektrod z koszulką rozrywalną – 250 szt.
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie 20
Beschreibung: Introduktor – 300 szt.
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie 21
Beschreibung: Osłona USG na sondę przezprzełykową – 250 szt.
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie 22
Beschreibung: Elektroda nasierdziowa unipolarna i bipolarna: 1. Elektroda stymulacyjna nasierdziowa bipolarna - 5 szt. 2. Elektroda stymulacyjna nasierdziowa unipolarna – 5 szt.
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie 23
Beschreibung: Zestaw do przezskórnego drenażu jamy opłucnej z cewnikiem przezskórnym Pigtail 9F, 12F – 100 szt.
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie 24
Beschreibung: Zestaw do przezskórnego drenażu jamy opłucnej metodą Seldingera z cewnikiem, linią przedłużającą i prowadnicą 9F, 12F – 250 szt.
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie 25
Beschreibung: Osłona na aparaturę medyczną – 400 szt.
Los: LOT-0026
Titel: Zadanie 26
Beschreibung: Kryza kołnierz ocieplający z golfem – 400 szt.
Los: LOT-0027
Titel: Zadanie 27
Beschreibung: Zestaw oksygenator membranowy dla dorosłych z wbudowanym filtrem tętniczym i zbiornikiem żylno -kardiotomijnym + zestaw drenów – 180 szt.
Los: LOT-0028
Titel: Zadanie 28
Beschreibung: Zestaw oksygenator membranowy dla dorosłych z zestawem drenów – 170 szt.
Los: LOT-0029
Titel: Zadanie 29
Beschreibung: Zestaw do podawania kardiopleginy krwistej 4:1 ze stalową spiralą – 200 szt.
Los: LOT-0030
Titel: Zadanie 30
Beschreibung: Zestaw do podawania kardiopleginy 1:1 z termowymiennikiem – 150 szt.
Los: LOT-0031
Titel: Zadanie 31
Beschreibung: Kaniule żylne: 1. Kaniula żylna dwustopniowa prosta – 150 szt. 2. Kaniula żylna dwustopniowa prosta z owalnym korpusem – 150 szt. 3. Kaniula żylna pojedyncza prosta – 70 szt. 4. Kaniula żylna pojedyncza zakrzywiona z metalowym zakończeniem – 70 szt.
Los: LOT-0032
Titel: Zadanie 32
Beschreibung: Kaniule aortalne: 1. Kaniula aortalna zakrzywiona – 300 szt. 2. Kaniula aortalna prosta – 30 szt.
Los: LOT-0033
Titel: Zadanie 33
Beschreibung: Went komorowy, ssawki: 1. Went komorowy – 200 szt. 2. Ssawka osierdziowa – 100 szt. 3. Ssawka wewnątrzsercowa – 100 szt.
Los: LOT-0034
Titel: Zadanie 34
Beschreibung: Blower do rozdmuchiwania strumienia krwi – 300 szt.
Los: LOT-0035
Titel: Zadanie 35
Beschreibung: Kaniule do podawania kardiopleginy: 1. Kaniula do podawania kardiopleginy z wentem – 250 szt. 2. Kaniula do podawania kardiopleginy dowieńcowo zakończona balonikiem – 100 szt.
Los: LOT-0036
Titel: Zadanie 36
Beschreibung: Kaniule do podawania kardiopleginy, adaptery: 1. Kaniula do podawania kardiopleginy przy zabiegach z mini dostępu - 40 szt. 2. Kaniula do podawania kardiopleginy do ujść wieńcowych zakończona koszyczkiem - 50 szt. 3. Kaniula do podawania kardiopleginy do ujść wieńcowych zakończona silikonową końcówką – 20 szt. 4. Kaniula do podawania kardiopleginy wstecznie do zatoki wieńcowej – 50 szt. 5. Adaptery do perfuzji wieńcowej – 40 szt. 6. Adapter/ łącznik - 40 szt.
Los: LOT-0037
Titel: Zadanie 37
Beschreibung: Kaniule udowe : 1. Kaniula udowa tętnicza – 50 szt. 2. Kaniula udowa żylna wielostopniowa – 50 szt. 3. Kaniula udowa żylna dwustopniowa - 5 szt.
Los: LOT-0038
Titel: Zadanie 38
Beschreibung: Hemofiltr + zestaw drenów – 50 szt.
Los: LOT-0039
Titel: Zadanie 39
Beschreibung: Trójniki, łączniki, linie, worki transferowe: 1. Trójniki Trójnik 3/8 cala x 3/8 cala x 3/8 cala - 500 szt. Trójnik 1/4 cala x 1/4 cala x1/4 cala - 50 szt. Trójnik 3/8 cala x 3/8 cala x 1/2 cala - 100 szt. Trójnik 1/4 cala x ¼ cala x 3/8 cala - 50 szt. Trójnik 1/2 cala x ½ cala x 3/8 cala - 50 szt. 2. Łączniki Łącznik 1/2 cala x1/2 cala - 50 szt. Łącznik 1/2 cala x 3/8 cala - 50 szt. Łącznik 3/8 cala x 3/8 cala - 50 szt. Łącznik 3/8 cala x 1/4 cala - 50 szt. Łącznik 1/4 cala x 1/4 cala - 50 szt. 3. Linia do podciśnienia – 50 szt. 4. Worki transferowe – 100 szt.
Los: LOT-0040
Titel: Zadanie 40
Beschreibung: Isolator ciśnienia, czujniki ciśnienia: 1. Isolator ciśnienia – 350 szt. 2. Czujniki ciśnienia – 20 szt.
Los: LOT-0041
Titel: Zadanie 41
Beschreibung: Zestaw do autotransfuzji – 20 szt.
Los: LOT-0042
Titel: Zadanie 42
Beschreibung: Cewnik Foleya z czujnikiem temperatury – 50 szt.
Los: LOT-0043
Titel: Zadanie 43
Beschreibung: Zestaw do prowadzenia długoterminowego wspomagania krążenia i oddychania, kaniule udowe i zestawy do wprowadzania kaniul: 1. Zestaw do prowadzenia długoterminowego wspomagania krążenia i oddychania – 5 szt. 2. Kaniula udowa tętnicza – 10 szt. 3. Kaniula udowa żylna – 10 szt.
Los: LOT-0044
Titel: Zadanie 44
Beschreibung: Zestaw do wprowadzania kaniul udowych: 1. Zestaw do wprowadzania kaniul udowych – tętniczy - 10 szt. 2. Zestaw do wprowadzania kaniul udowych – żylny - 10 szt.
Los: LOT-0045
Titel: Zadanie 45
Beschreibung: Adsorber: 1. Adsorber – 42 szt. 2. Zestaw do przepłukiwania CPB/ECMO – 30 szt. 3. Adapter do nerki CRRT, post dializer - 24 szt. 4. Zestaw do przepłukiwania post dializer – 24 szt. 5. Adapter do ECMO – 6 szt.