2. Verfahren
Verfahren
Titel: AANKONDIGING VAN VRIJWILLIGE TRANSPARANTIE VOORAF - ERP oplossing AFAS
Beschreibung: De aanbestedende dienst heeft behoefte aan één integrale ERP-oplossing waarin financiën, HR, inkoop en tijdschrijven in samenhang worden ondersteund. Met AFAS worden deze bedrijfsvoeringsprocessen binnen één omgeving en vanuit één gegevensbasis ingericht. Dit draagt bij aan standaardisatie en digitalisering van processen, eenduidige gegevensvastlegging, integrale rapportages en het beperken van afzonderlijke applicaties en maatwerkkoppelingen. Daarnaast zoeken omgevingsdiensten in toenemende mate samenwerking op het gebied van bedrijfsvoering, kennisdeling en ondersteunende processen. Harmonisatie van het applicatielandschap draagt hieraan bij. Het gebruik van dezelfde of vergelijkbare systemen vereenvoudigt het delen van kennis en werkwijzen, het afstemmen van processen en mogelijke toekomstige samenwerking. AFAS sluit daarmee aan bij zowel de huidige bedrijfsvoeringsbehoefte als de gewenste ontwikkeling naar een gestandaardiseerde, efficiënte en toekomstbestendige bedrijfsvoering. €750.000
Interne Kennung: 381547
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48451000 Softwarepaket für die Unternehmensressourcenplanung (ERP)
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1