2. Verfahren
Verfahren
Titel: Na sukcesywną dostawę produktów mleczarskich, dań gotowych, jaj oraz ryb mrożonych, filetów rybnych i pozostałego mięsa ryb do AMW Gdynia oraz do AOS w Czernicy k. Chojnic w roku 2026
Beschreibung: Na sukcesywną dostawę produktów mleczarskich, dań gotowych, jaj oraz ryb mrożonych, filetów rybnych i pozostałego mięsa ryb do AMW Gdynia (zwana dalej AMW) oraz do AOS w Czernicy k. Chojnic (zwana dalej AOS) w roku 2026
Interne Kennung: AMW-KANC.SZP.2712.71.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138.4, składanie ofert odbyło się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03142500 Eier, 15894300 Zubereitete Mahlzeiten, 15220000 Tiefgekühlter Fisch, Fischfilets und andere Fischteile
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Produkty mleczarskie
Beschreibung: Deser budyniowy czekoladowy z bitą śmietaną 'a 175g kg 2 000 Deser budyniowy waniliowy z bitą śmietaną kg 500 Deser czekoladowy typu "Monte" a' 4x100 g kg 2 000 Deser mleczny wysokobiałkowy o smaku karmelowym (pudding) (a' 200 g) kg 600 Deser mleczny z czekoladą i orzechami (a' 150g) kg 600 Deser ryżowy 'a 150g - 200g kg 2 300 Jogurt naturalny typ grecki a'400g kg 1 500 Jogurt naturalny a' 150 g kg 600 Jogurt owocowy 'a 150g kg 6 000 Jogurt owocowy z owsianką a;180 g kg 3 000 Jogurt pitny a' 250g kg 4 000 Kaszka manna z jagodami a' 150 g kg 600 Kaszka manna z truskawkami a'150 g kg 400 Kefir naturalny 'a 200g kg 500 Masło roślinne kg 500 Masło śmietankowe 82,0 tł. (bez tł. roślinnego) 'a 10g kg 300 Masło śmietankowe 82,0 tł. (bez tł. roślinnego) 'a 200g kg 10 000 Maślanka owocowa a'400 g kg 2 000 Mleczna Kanapka Biszkopt z mlecznym nadzieniem 28 g kg 500 Mleko spożywcze 2% L 50 000 Napój mleczny o smaku czekolad., bananowym, pistacjowym, kakaowym i owocowych typu Mullermilch a'0,4L L 5 000 Ser edamski kg 3 000 Ser Feta kg 1 000 Ser Gouda kg 3 500 Ser gouda z czarnuszką kg 500 Ser homogenizowany a' 150g - waniliowy kg 3 000 Ser królewski plastry (a' 135 g) kg 200 Ser Lazur błękitny kg 150 Ser Lazur złocisty kg 150 Ser mazdamer kg 2 000 Ser mozzarella kg 1 500 Ser Parmezan - 24 miesięczny kg 150 Ser podlaski kg 3 000 Ser salami kg 3 500 Ser salami z pomidorami i bazylią L 600 Ser topiony (zegary a' 200g) kg 500 Ser topiony w plastrach a'130g kg 2 600 Ser twaróg. półtł. krajanka kg 3 000 Ser wędzony kg 1 200 Serek Fromage kg 800 Serek pleśniowy Camembert kg 1 500 Serek twaróg. Kiri a' 100 g kg 600 Śmietana 18% a' 400g L 3 500 Śmietana 30% UHT a' 500 ml L 3 000 Śmietanka UHT 12% - 500ml L 200 Twarożek wiejski a' 200g kg 3 400 Wafel z mlecznym i karmelowym nadzieniem pokryty mleczną czekoladą i pokruszonymi orzechami laskowymi (a' 35 g) kg 400
Interne Kennung: CzęśćI
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Dla wszystkich zadań zgodnie z art. 441 ust. 1 PZP Zamawiający w ramach opcji przewiduje możliwość zwiększenia przyjętych w Umowie ilości lub zmiany częstotliwości dostaw w sytuacjach, których Zamawiających nie mógł przewidzieć w chwili jej zawarcia (np.: restrukturyzacji sił zbrojnych, zmiany ilości żywionych, osiągania wyższych stanów gotowości bojowej, szkolenia rezerw osobowych, likwidacji klęsk żywiołowych kryzysu, zagrożenia lub wojny lub innych zadań postawionych Zamawiającemu przez organa władzy państwowej, przedłużającej się procedury przetargowej na wyłonienie kolejnego dostawcy w ramach przetargu niewynikającej z winy Zamawiającego). Wykonawca zagwarantuje bezpłatny dowóz towaru oraz zwiększenie ilości i zmiany częstotliwości dostaw także do innych miejsc wskazanych przez Zamawiającego. Maksymalna wartość opcji, o której mowa w niniejszym ustępie, wynosi 25% całkowitej ceny netto określonej w § 4 ust. 1 niniejszej Umowy. Skorzystanie z opcji powoduje wyłącznie zmianę w zakresie wskazanym w zd. 1 niniejszego ustępu oraz zwiększenie całkowitej ceny określonej w § 4 ust. 1 niniejszej Umowy. W przypadku skorzystania z opcji, postanowienia Umowy stosuje się bezpośrednio do zwiększonego zakresu zamówienia.
Los: LOT-0002
Titel: Danina gotowe
Beschreibung: De Volaille z serem kg 2 000 Flaki wołowe krojone blanszowane kg 1 500 Gołąbki kg 1 000 Kluski leniwe kg 200 Kluski śląskie kg 1 000 Knedle ze śliwkami kg 650 Kopytka świeże (nie mrożone!) kg 800 Krokiety z kapustą i grzybami świeże (nie mrożone!) kg 500 Krokiety z mięsem kg 500 Krokiety z pieczarkami i serem kg 700 Naleśniki z twarogiem świeże (nie mrożone!) kg 4 000 Paszteciki z kapustą i grzybami kg 100 Paszteciki z mięsem kg 200 Pierogi ruskie świeże (nie mrożone!) kg 1 500 Pierogi z kapustą i grzybami świeże (nie mrożone!) kg 500 Pierogi z mięsem świeże (nie mrożone!) kg 1 200 Pierogi z owocami świeże (nie mrożone!) kg 500 Pierogi z twarogiem kg 500 Pierogi ze szpinakiem i serem Feta świeże (nie mrożone!) kg 500 Pyzy z mięsem świeże (nie mrożone!) kg 400 Uszka z grzybami świeże (nie mrożone!) kg 60
Interne Kennung: CzęśćII
Haupteinstufung (cpv): 15894300 Zubereitete Mahlzeiten
Beschreibung der Optionen: Dla wszystkich zadań zgodnie z art. 441 ust. 1 PZP Zamawiający w ramach opcji przewiduje możliwość zwiększenia przyjętych w Umowie ilości lub zmiany częstotliwości dostaw w sytuacjach, których Zamawiających nie mógł przewidzieć w chwili jej zawarcia (np.: restrukturyzacji sił zbrojnych, zmiany ilości żywionych, osiągania wyższych stanów gotowości bojowej, szkolenia rezerw osobowych, likwidacji klęsk żywiołowych kryzysu, zagrożenia lub wojny lub innych zadań postawionych Zamawiającemu przez organa władzy państwowej, przedłużającej się procedury przetargowej na wyłonienie kolejnego dostawcy w ramach przetargu niewynikającej z winy Zamawiającego). Wykonawca zagwarantuje bezpłatny dowóz towaru oraz zwiększenie ilości i zmiany częstotliwości dostaw także do innych miejsc wskazanych przez Zamawiającego. Maksymalna wartość opcji, o której mowa w niniejszym ustępie, wynosi 25% całkowitej ceny netto określonej w § 4 ust. 1 niniejszej Umowy. Skorzystanie z opcji powoduje wyłącznie zmianę w zakresie wskazanym w zd. 1 niniejszego ustępu oraz zwiększenie całkowitej ceny określonej w § 4 ust. 1 niniejszej Umowy. W przypadku skorzystania z opcji, postanowienia Umowy stosuje się bezpośrednio do zwiększonego zakresu zamówienia
Los: LOT-0003
Titel: Jaja
Beschreibung: Jaja świeże duże (szt.) szt. 300 000
Interne Kennung: Część III
Haupteinstufung (cpv): 03142500 Eier
Los: LOT-0004
Titel: Ryby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso ryb
Beschreibung: Filet z Dorsza świeży kg 3 000 Filet z Łososia świeży kg 1 000 Filet z łososia wędzony na zimno kg 200 Filet z sandacza ze skórą kg 800 Koreczki śledziowe w oleju z pap 2/3kg/op kg 120 Krewetki kg 100 Łosoś roladka z ananasem kg 60 Łosoś roladka ze sliwką kg 60 Łosoś wędzony na zimno - płaty(a' 0,1-05 kg) kg 300 Makrela wędzona tusz kg 500 Mięso mielone z łososia świeże kg 500 Miruna nowozelandzka kg 2 000 Morszczuk kapski z/s kg 2 000 Paluszki surimi (krabowe) a'250-300g kg 300 Płat z karpia świeży kg 100 Płaty śledziowe smażone w zalewie octowej (a' 0,9 kg po obcieku) kg 200 Pstrąg patroszony filety export kg 300 Pstrąg świeży patroszony kg 500 Pstrąg wędzony tuszka kg 260 Rolmopsy śledziowe w occie 2/3 kg/op kg 120 Sałatka śledziowa salsa a' 3 kg/op kg 400 Śledzie po Kaszubsku 2/3 kg/op kg 200 Śledzie solone filety - matjas 8 kg/op kg 500 Śledź marynowany - płaty kg 200 Śledź po gryficku kg 200 Zrazy z łososia ze pieczarką lub szpinakiem kg 120
Interne Kennung: CzęśćIV
Haupteinstufung (cpv): 15220000 Tiefgekühlter Fisch, Fischfilets und andere Fischteile