See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przeprowadzenie badania i opracowanie raportu „Potencjał, potrzeby i kierunki rozwoju ekosystemu startupowego Mazowsza
Beschreibung: Przeprowadzenie badania i opracowanie raportu „Potencjał, potrzeby i kierunki rozwoju ekosystemu startupowego Mazowsza
Vorherige Bekanntmachung: 223122-2026
Interne Kennung: OR-D-III.272.20.2026.MK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73000000 Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przeprowadzenie badania i opracowanie raportu „Potencjał, potrzeby i kierunki rozwoju ekosystemu startupowego Mazowsza”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup usługi przeprowadzenia badania i opracowania raportu „Potencjał, potrzeby i kierunki rozwoju ekosystemu startupowego Mazowsza” w ramach projektu współfinansowanego ze środków Programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027 nr FEMA.10.01-IZ.00-018Y/23 pn.: „Plan Działań Pomocy Technicznej FEM na lata 2024-2026 dla UMWM w zakresie RIS. 2. Szczegółowy zakres został określony w OPZ- załącznik nr 2 do SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach umowy - załącznik nr 3 do SWZ. Termin wykonania zamówienia: do 185 dni od dnia podpisania Umowy, zgodnie z terminami określonymi w Opisie Przedmiotu Zamówienia, w sekcji harmonogram realizacji Zadania jednak nie później niż do 7 grudnia 2026 r..
Haupteinstufung (cpv): 73110000 Forschungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 73210000 Beratung im Bereich Forschung, 72316000 Datenanalyse