See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usluge prijevoza za provedbu projekta "Posjet učenika osmih razreda Vukovaru"
Beschreibung: Predmet nabave su usluge prijevoza za učenike osmih razreda koji će posjetiti Javnu ustanovu „Memorijalni centar Domovinskog rata Vukovar“ u sklopu projekta „Posjet učenika osmih razreda Vukovaru“ koji Naručitelj provodi u školskoj godini 2025./2026. i 2026./2027. te usluge prijevoza za učenike osmih razreda koji će posjetiti Pakrac, Lipik, Okučane, Karlovac i Knin u sklopu projekata „Posjet učenika osmih razreda Pakracu, Lipiku i Okučanima“, „Posjet učenika osmih razreda Karlovcu“ te „Posjet učenika osmih razreda Kninu“ koji Naručitelj provodi u školskoj godini 2025./2026. i 2026./2027. Detaljan opis u dokumentu Tehničke specifikacije.
Interne Kennung: VV 01/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60140000 Bedarfspersonenbeförderung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Predmet nabave su usluge prijevoza za učenike osmih razreda koji će posjetiti Javnu ustanovu „Memorijalni centar Domovinskog rata Vukovar“ u sklopu projekta „Posjet učenika osmih razreda Vukovaru“ koji Naručitelj provodi u školskoj godini 2025./2026. i 2026./2027. te usluge prijevoza za učenike osmih razreda koji će posjetiti Pakrac, Lipik, Okučane, Karlovac i Knin u sklopu projekata „Posjet učenika osmih razreda Pakracu, Lipiku i Okučanima“, „Posjet učenika osmih razreda Karlovcu“ te „Posjet učenika osmih razreda Kninu“ koji Naručitelj provodi u školskoj godini 2025./2026. i 2026./2027. Detaljnije u dokumentu Tehničke specifikacije.