See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi transportu sanitarnego pacjentów ambulansem sanitarno-transportowym
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usługi transportu sanitarnego pacjentów ambulansem sanitarno-transportowym. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 425390-2026
Interne Kennung: PN-86/26/AK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001