2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA LEKÓW - CYTOSTATYKI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków cytostatycznych opisanych w załączniku nr 2 do SWZ, w okresie 12 miesięcy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1: Cytostatyki 1
Beschreibung: Dostawa leków wraz z transportem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.1 do SWZ
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2: Cytostatyki 2
Beschreibung: Dostawa leków wraz z transportem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.2 do SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3: Cytostatyki 3
Beschreibung: Dostawa leków wraz z transportem , zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.3 do SWZ.
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4: Cytostatyki 4
Beschreibung: Dostawa leków wraz z transportem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.4 do SWZ.