2. Verfahren
Verfahren
Titel: Naprawa podzespołów pneumatycznych w zakresie (czwartego i piątego) poziomu utrzymania P4.2 i P5 pojazdów metra typu Metropolis 98B
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia jest naprawa podzespołów pneumatycznych w zakresie (czwartego i piątego) poziomu utrzymania P4.2 i P5 pojazdów metra typu Metropolis 98B. 2. Zakres Przedmiotu Zamówienia obejmuje naprawę podzespołów pneumatycznych w zakresie (czwartego i piątego) poziomu utrzymania P4.2 i P5 pojazdów metra typu Metropolis 98B w podziale na 2 zadania. Nazwy i ilości podzespołów pneumatycznych przeznaczonych do naprawy dla poszczególnych zadań zostały wskazane w „Zakresie wykonania naprawy podzespołów pneumatycznych w zakresie (czwartego i piątego) poziomu utrzymania P4.2 i P5 pojazdów metra typu Metropolis 98B.” stanowiącym załącznik nr 1 do Specyfikacji Technicznej (dalej: „ST”), stanowiącej załącznik nr 1 do SWZ i będącej jej integralną częścią. 3. Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania opcji w zadaniu nr 1 i 2, o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, na zasadach opisanych w SWZ 4. Na podzespoły pneumatyczne po wykonanej naprawie Wykonawca udzieli gwarancji na warunkach wskazanych w ST (zał. nr 1 do SWZ) oraz we wzorze umowy (zał. nr 2 do SWZ). 5. Zakres rzeczowy napraw oraz szczegółowy sposób jego realizacji został określony w ST oraz jej załącznikach. 6. Przedmiot Zamówienia zostanie zrealizowany zgodnie z dokumentacją postępowania, tj.: niniejszą SWZ i jej załącznikami, w szczególności ST oraz wzorem umowy (załącznik nr 2 do SWZ). 7. Zamawiający, zgodnie z art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. 2025 poz. 277, z późn. zm.), przez Wykonawcę lub podwykonawcę, osób wykonujących czynności bezpośrednio związane z naprawą (w szczególności personel techniczny) cylindrów hamulcowych i modułów sprężarkowych zdemontowanych z pojazdów metra typu Metropolis 98B., które zostały określone w pkt 3.6 ST (zał. nr 1 do SWZ) jako zakres rzeczowy prac. 8. Zamawiający dopuszcza złożenie oferty na jedno lub więcej zadań, z zastrzeżeniem, że w przypadku złożenia oferty na dane zadanie, oferta musi obejmować cały zakres oferowanego zadania, tj. obejmować wykonanie wszystkich usług dotyczących oferowanego zadania wyszczególnionych w SWZ i w załącznikach do SWZ. 9. Sprawdzenie dokumentów dostępnych na miejscu u Zamawiającego na zasadach opisanych w SWZ. Zamawiający zastrzega, że zapoznanie się z ww. Dokumentacją nie jest obowiązkiem Wykonawcy. Złożenie oferty bez zapoznania się Wykonawcy ze wskazaną Dokumentacją, w miejscu i czasie wskazanym przez Zamawiającego w niniejszej SWZ nie ogranicza możliwości złożenia oferty w postępowaniu i nie będzie skutkowało odrzuceniem oferty, z powodu przesłanki, o której mowa w art. 226 ust. 1 pkt 18 ustawy Pzp.
Interne Kennung: WP.25.00111.2026.S.P.MACZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr I
Interne Kennung: WP.25.00111.2026.S.P.MACZ - zadanie nr I
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr II
Interne Kennung: WP.25.00111.2026.S.P.MACZ - zadanie nr II