613397-2026 - Wettbewerb
Polen – Katheter – 222/PN/2026 Dostawa wyrobów medycznych dla Pracowni Kardiologii Inwazyjnej - cewniki balonowe, prowadniki, stenty, system naprawy zastawki mitralnej. Sondy i cewniki do obrazowania, system do atarektomii orbitalnej, zestawy do nakłucia transseptalnego wraz z dzierżawą sprzętów dla UCK
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel222/PN/2026 Dostawa wyrobów medycznych dla Pracowni Kardiologii Inwazyjnej - cewniki balonowe, prowadniki, stenty, system naprawy zastawki mitralnej. Sondy i cewniki do obrazowania, system do atarektomii orbitalnej, zestawy do nakłucia transseptalnego wraz z dzierżawą sprzętów dla UCK
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: a) dostawa wyrobów medycznych dla Pracowni Kardiologii Inwazyjnej - cewniki balonowe, prowadniki, stenty, system naprawy zastawki mitralnej. Sondy i cewniki do obrazowania, system do atarektomii orbitalnej, zestawy do nakłucia transseptalnego, w ilości i wymaganiach określonych w Załączniku nr 3 do SWZ, w zakresie pakietów 1-26. b) Dzierżawa systemu do ultrasonografii wewnątrznaczyniowej z pomiarem ffr – 2 sztuki dla UCK, zgodnie z opisem zawartym w Załączniku nr 4a do SWZ. c) Dzierżawa pompy do aterektomii orbitalnej – 1 sztuka dla UCK, zgodnie z opisem zawartym w Załączniku nr 4b do SWZ. d) Dzierżawa generatora rf do zabiegów laac – 1 sztuka dla UCK, zgodnie z opisem zawartym w Załączniku nr 4c do SWZ. e) Dzierżawa systemów do obrazowania wewnątrznaczyniowego OCT – 2 sztuki dla UCK, zgodnie z opisem zawartym w Załączniku nr 4d do SWZ. .
Interne Kennung222/PN/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141200 Katheter
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet 1
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3 do SWZ.
Interne KennungPakiet 1
Optionen
Beschreibung der OptionenZgodnie z załącznikiem nr 10a-10h do SWZ
LosLOT-0002
TitelPakiet 2
Interne KennungPakiet 2
LosLOT-0003
TitelPakiet 3
Interne KennungPakiet 3
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
LosLOT-0004
TitelPakiet 4
Interne KennungPakiet 4
LosLOT-0005
TitelPakiet 5
Interne KennungPakiet 5
LosLOT-0006
TitelPakiet 6
Interne KennungPakiet 6
LosLOT-0007
TitelPakiet 7
Interne KennungPakiet 7
LosLOT-0008
TitelPakiet 8
Interne KennungPakiet 8
LosLOT-0009
TitelPakiet 9
Interne KennungPakiet 9
LosLOT-0010
TitelPakiet 10
Interne KennungPakiet 10
Haupteinstufung (cpv): 33184500 Koronare Endoprothesen
LosLOT-0011
TitelPakiet 11
Interne KennungPakiet 11
LosLOT-0012
TitelPakiet 12
Interne KennungPakiet 12
LosLOT-0013
TitelPakiet 13
Interne KennungPakiet 13
LosLOT-0014
TitelPakiet 14
Interne KennungPakiet 14
Haupteinstufung (cpv): 33111710 Angiografie-Ausstattung
LosLOT-0015
TitelPakiet 15
Interne KennungPakiet 15
LosLOT-0016
TitelPakiet 16
Interne KennungPakiet 16
Haupteinstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks
LosLOT-0017
TitelPakiet 17
Interne KennungPakiet 17
LosLOT-0018
TitelPakiet 18
Interne KennungPakiet 18
LosLOT-0019
TitelPakiet 19
Interne KennungPakiet 19
LosLOT-0020
TitelPakiet 20
Interne KennungPakiet 20
LosLOT-0021
TitelPakiet 21
Interne KennungPakiet 21
LosLOT-0022
TitelPakiet 22
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w: Pakiet 22 – Wewnątrznaczyniowa sonda ultradźwiękowa do obrazowania tętnic wieńcowych i Prowadnik FFR (Pakiet 22, Załącznik nr 3 do SWZ) wraz z dzierżawą SYSTEMU DO ULTRASONOGRAFII WEWNĄTRZNACZYNIOWEJ Z POMIAREM FFR – 2 sztuki dla UCK (Załącznik nr 4a do SWZ);
Interne KennungPakiet 22
LosLOT-0023
TitelPakiet 23
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w : Pakiet 23 – System do atarektomii orbitalnej, Prowadnik do atarektomii orbitalnej nitinolowy oraz Lubrykant do atarektomii orbitalnej (Pakiet 23, Załącznik nr 3 do SWZ) wraz z dzierżawą POMPY DO ATEREKTOMII ORBITALNEJ – 1 sztuka dla UCK (Załącznik nr 4b do SWZ);
Interne KennungPakiet 23
LosLOT-0024
TitelPakiet 24
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się : Zestaw do nakłucia transseptalnego - prowadnik, kabel, koszulka, rozszerzadło, Zestaw do nakłucia transseptalnego - prowadnik, rozszerzacz, Koszulka dostarczająca urządzenia do zamykania uszka lewego przedsionka, Okluder do zamykania uszka lewego przedsionka, Koszulka transseptalna i Płytka uziemiająca (Pakiet 24, Załącznik nr 3 do SWZ) wraz z dzierżawą GENERATORA RF DO ZABIEGÓW LAAC – 1 sztuka dla UCK (Załącznik nr 4c do SWZ);
Interne KennungPakiet 24
LosLOT-0025
TitelPakiet 25
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się : Pakiet 25 – Cewnik do obrazowania wewnątrznaczyniowego (Pakiet 25, Załącznik nr 3 do SWZ) wraz z dzierżawą systemów do obrazowania wewnątrznaczyniowego OCT – 2 sztuk (Załącznik nr 4d do SWZ);
Interne KennungPakiet 25
LosLOT-0026
TitelPakiet 26
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 3 do SWZ
Interne KennungPakiet 26