2. Verfahren
Verfahren
Titel: Netwerk
Beschreibung: Het doel van de Aanbesteding is het sluiten van een Overeenkomst met een Opdrachtnemer op het gebied van het leveren van hardware, software, dienstverlening en training met betrekking tot infrastructurele onderdelen behorende bij het netwerkportfolio. De AD schat in dat de financiële omvang ligt in de ordegrootte van 600.000,- en 1.000.000,- per contractjaar.
Interne Kennung: 4087556
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32400000 Netzwerke, 72700000 Computernetze
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Hoofdopdracht
Beschreibung: Deze aanbesteding is niet verdeeld in percelen. Het opdelen in percelen is niet doelmatig en logisch. De scope kent een sterke technische samenhang en waardoor splitsing zou leiden tot risico’s ten aanzien van de continuïteit en kwaliteit van de dienstverlening én ten aanzien van de opvolgende werking van de losse componenten en functionaliteiten. Marktonderzoek laat verder zien dat het geheel van de scope niet beperkend werkt voor de markt en het MKB niet onnodig benadeelt. Het doel van de aanbesteding is het sluiten van een overeenkomst met één (1) leveranciers op het gebied van het support, beheer, uitbreiden en vernieuwen van het bestaande netwerk.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging