2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pachové ohradníky
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v zavedeném DNS bude instalace a údržba pachových ohradníků, zařízení na odrazení zvěře, na trhu dostupné konstrukce a skladby, prostorově umístěných podél trasy pozemních komunikací ve správě ŘSD s. p., převážně na komunikacích I. třídy. v předpokládaném rozsahu: 1. Instalace podpůrné konstrukce nosiče pachové látky, případně jen osazení a fixace vlastního nosiče pachové látky. 2. Aplikace předepsané dávky do nosiče pachové látky, případně aplikace pachové látky i s nosičem, je-li součástí aplikace i vlastní nosič. 3. Průběžné doplňování pachové látky v pravidelných intervalech. 4. Obnova a doplňování podpůrných konstrukcí a nosičů pachových látek a vedení evidence, kontrola trasy podél komunikace. Poskytovatel služby si zajistí DIO, bude-li to nutné z hlediska bezpečného přístupu k místu instalace zařízení. Poskytovatel služby si zajistí v případě potřeby odpovídající technické prostředky nutné k činnosti, včetně vybavení pracovníků a zajištění pracovního místa z hlediska pravidel BOZP. Součástí plnění bude pořízení fotodokumentace. Součástí plnění bude i likvidace všech odpadů, které vzniknou v souvislosti s realizací zakázky. Poskytovatel služby povede jednoduchou evidenci o počtu skutečně instalovaných, podpůrných konstrukcí nebo nosičů a přehled o termínech jejich oživení pachovou látkou.
Interne Kennung: 01CS-000438
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50230000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Straßen und anderen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001