2. Verfahren
Verfahren
Titel: IT služby pro INSID
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je uzavření smlouvy o poskytování IT služeb, jejímž předmětem bude zajištění IT služeb pro zadavatele, a to konkrétně dle přílohy č. 1 – Technická specifikace a čl. 2 odst. 2.2. přílohy č. 3 – Návrh smlouvy (dále jen „služby“ nebo „předmět veřejné zakázky“).
Interne Kennung: VZ-130-4-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001