613415-2025 - Ergebnis
Polen – Anlegen von Rasen – Bieżące utrzymanie zieleni w pasach drogowych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBieżące utrzymanie zieleni w pasach drogowych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest koszenie terenów zieleni i poboczy, grabienie liści, przycinanie i odchwaszczanie żywopłotów, zabiegi agrotechniczne w pasach drogowych miasta Gliwice. Wykonawca staje się posiadaczem odpadów w rozumieniu ustawy o odpadach z dnia 14.12.2021r. Jeden Wykonawca może złożyć ofertę maksymalnie na trzy zadania (warunek dotyczy zadań nr 1-11) oraz jedno z zadań nr 12-13. Wykonawca w celu weryfikacji zakresu prac może skorzystać z ogólnodostępnej mapy pod adresem https://msip.gliwice.eu/geoportale/ gdzie dostępna jest warstwa mapy wskazująca obszar administrowany przez Zarząd Dróg Miejskich w Gliwicach, który będzie stanowił zakres wykonywanych prac. Podział miasta na rejony został wskazany w tabelach w załączniku „Zestawienie ulic wg rejonów” określających zakres prac w danym rejonie (rejony od A do K). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zał. nr 8 do SWZ "Opis przedmiotu zamówienia".
Vorherige Bekanntmachung96639-2025
Interne KennungZDM-ZPU.26.3.2025 JL
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314100 Anlegen von Rasen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77342000 Heckenschnitt
5. Los
LosLOT-0012
TitelZadanie 12: Zabiegi agrotechniczne
BeschreibungPielęgnacja rabat: pow. około 39.030 m2, min 3-krotna pielęgnacja. Korowanie rabat: około 1.500 m2 Zakładanie i renowacja trawników: około 1.500 m2 Wiązanie traw ozdobnych na sezon zimowy: około 1.500 szt. Przesadzanie bylin oraz młodych krzewów: około 200 szt. Chemiczne zwalczanie rdestowca: około 200 m2 Podlewanie rabat: powierzchnia około 1.500 m2 (wg potrzeb) Usuwanie starej agrowłókniny: powierzchnia około 1.000 m2 Demontaż starych palików stabilizujących nasadzenia drzew: około 900 szt.
Interne KennungZadanie nr 12