613424-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Bauarbeiten für Abwasserkanäle – Nové Město na Moravě – Slavkovice odkanalizování a připojení na ČOV Nové Město na Moravě
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNové Město na Moravě – Slavkovice odkanalizování a připojení na ČOV Nové Město na Moravě
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je výstavba oddílné splaškové kanalizace v místní části Slavkovice a její napojení prostřednictvím nové čerpací stanice odpadních vod (ČSOV Slavkovice) a výtlačného řadu na stávající kanalizační systém v místní části Petrovice, odkud budou odpadní vody odváděny na stávající centrální ČOV Nové Město na Moravě. Dílo zahrnuje zejména SO 01 Stoky splaškové kanalizace (gravitační kanalizace DN 250 v celkové délce přibližně 3 634,9 m), SO 02 Odbočení kanalizačních přípojek, SO 03 ČSOV Slavkovice včetně stavební, strojně technologické a elektro části, akumulační nádrže, přípojky NN a vodovodní přípojky, SO 04-1 Výtlačný řad z ČSOV Slavkovice v úseku km 0,0000–1,4010, SO 05 Stoku dešťové kanalizace, SO 06 Přeložky stávajících sítí a PS 01 Přenos dat a ASŘ.
Interne Kennung8061
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232440 Bauarbeiten für Abwasserrohre, 45232423 Bau von Abwasserpumpstationen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
5. Los
LosLOT-0001