613445-2026 - Ergebnis
Estland – Reinigungsdienste – Heakorrateenuse tellimine SA Eesti Kunstimuuseum objektidele 01.11.2026 – 31.10.2029.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Heakorrateenuse tellimine SA Eesti Kunstimuuseum objektidele 01.11.2026 – 31.10.2029.
Beschreibung: Käesoleva hanke objektiks on Kunstimuuseumi heakorra- ja koristustööde teostamine 36 kuu jooksul ning muude seonduvate tööde/teenuste ja tarnete teostamine vastavalt käesoleva hanke alusdokumentides ja nende lisades toodud mahtudele, tingimustele ja nõuetele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 309212-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000