2. Verfahren
Verfahren
Titel: 31161149 Planuitwerking V&R HLD Trance 4&5
Beschreibung: Het betreft het uitvoeren van integraal onderzoek om de Hoofdvaarweg Lemmer-Delfzijl (HLD) functioneel en technisch op orde te brengen. Met name zal er onderzoek moeten worden gehouden met betrekking tot vervangingsopgaven en optimalisaties. De opdracht betreft onder andere het doen van onderzoeken en leveren van een afweging en een Voorkeursalternatief per locatie waarbij rekening is gehouden met het afwegingskader waarin o.a. opgenomen: • Ruimtelijke haalbaarheid (Inpassing, bodem, archeologie, etc.) • Technische haalbaarheid (nautisch, verkeerskundig, etc.) • Financiële haalbaarheid (LCC, MKI, investeringskosten etc.) • Juridische haalbaarheid (planologische procedures, MER, etc.) • Maatschappelijke haalbaarheid (draagvlak, meekoppelkansen etc.) De wijziging betreft: - aanpassingen op oorspronkelijke aanpak (voortschrijdend inzicht op contracteisen).
Interne Kennung: 31161149
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Planuitwerking V&R HLD Trance 4&5
Beschreibung: Rijkswaterstaat is voornemens om op korte termijn een Europese Niet Openbare Aanbesteding te houden aan de hand van BvA, voor wat betreft het uitvoeren van integraal onderzoek om de Hoofdvaarweg Lemmer Delfzijl (HLD) functioneel en technisch op orde te brengen. Met name zal er onderzoek moeten worden gehouden met betrekking tot vervangingsopgaven en optimalisaties. De opdracht betreft onder andere het doen van onderzoeken en leveren van een afweging en een Voorkeursalternatief per locatie waarbij rekening is gehouden met het afwegingskader waarin oa opgenomen: • Ruimtelijke haalbaarheid (Inpassing, bodem, archeologie, etc.) • Technische haalbaarheid (nautisch, verkeerskundig, etc.) • Financiële haalbaarheid (LCC, MKI, investeringskosten etc.) • Juridische haalbaarheid (planologische procedures, MER, etc.) • Maatschappelijke haalbaarheid (draagvlak, meekoppelkansen etc.) .
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 31161149
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71300000 Servicios de ingeniería
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Clasificación adicional (cpv): 71300000 Servicios de ingeniería