613482-2026 - Auftragsänderung
Polen – Arzneimittel – Dostawy leków w ramach programów lekowych
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawy leków w ramach programów lekowych
BeschreibungDostawy leków w ramach programów lekowych zgodnie z SWZ i załącznikiem nr 1 do SWZ - w podziale na 47 pakietów
Interne Kennung107/ZP/2025
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0000
Optionen
Beschreibung der OptionenZgodnie z prawem opcji, niewykonanie przez Zamawiającego umowy w zakresie do 50 % łącznej ceny brutto nie wymaga podania przyczyn i nie stanowi podstawy jego odpowiedzialności z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania umowy.